Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o Goldwings Flight Academy

wróć do serwisu Moja Firma 82 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_mr_b

Guest_mr_b
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 19:50

UWAGA NA GOLDWINGS

Do napisania tej relacji sklonilo mnie skandaliczne zachowanie z jakim mozna spotkac sie w Goldwings Flight Academy z Warszawskiego Bemowa, kiedy juz zaplacimy pieniazki za szkolenie, ale mamy smialosc wychylic glowe z szeregu i upomniec sie o nalezyte relizowanie umowy.
Ponizej historia, jak firma Goldwings ze swoim szefostwem Bartkiem Jesionkiem (Head of Training) i Malgorzata Goralska (Kierownik Odpowiedzialny) prowadzila szkolenie i traktowala swojego klienta.

Kurs PPL, czesc praktyczna rozpoczeta w maju 2013, skonczona w listopadzie.
Standardowa umowa o przeprowadzenie szkolenia tak jak w innych osrodkach. W umowie zawarte 5h na samolocie c172, reszta na c152. Kurs zakonczono calkowitym nalotem 63h i wystawiono rachunek za dodatkowe wylatane godziny. Niestety na kursie nie wykonano zadnego lotu na duzej Cessnie, do czego szkola byla zobowiazna umowa. Na pytanie o rozliczenie niewykorzystanych godzin HoT Jesionek odpowiada, ze jego zdaniem "jestesmy rozliczeni".

#82 Guest_Czerwony Baron

Guest_Czerwony Baron
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2020 - 19:50

Nie polecam tej szkoły w żadnym wypadku.

#83 Guest_JK

Guest_JK
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2020 - 16:40

To i ja dodam coś od siebie. 

Odradzam tę szkółkę. Totalny burdel organizacyjny, jeśli wpłacicie pieniądze mają was w już ''odhaczonych'' i stają się opryskliwi, mało kulturalni, nie odbierają telefonów. Jeśli zalegacie z jakąś umową, bądź materiałami szkoleniowymi będziecie czekać tygodniami/miesiącami, aż łaskawie Gośka wam je dostarczy (po dziesiątkach nieodebranych połączeń). 

Totalny brak profesjonalizmu ze strony Jesionka (od wygrażania pracownikom że ich zwolni, po chamskie uwagi, czy brak cierpliwości do kursantów). Mechanicy też jacyś z innej epoki zwanej PRL.

Już nie wspomnę o wykupionych, pozytywnych ocenach na google, czy oficjalnej stronie internetowej. (zdjęcia ze stock photos)

Nawet pracownicy stamtąd uciekają i nie dziwie się. Jesionek i Gośka to kombinatorzy i chamy.

Nie polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych