Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o Goldwings Flight Academy

wróć do serwisu Moja Firma 80 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_KacperMin

Guest_KacperMin
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 08:08

No to trzymam kciuki również za Ciebie! Co do GoldWings bardzo dobrze jest w stanie przygotować do pracy w liniach lotniczych. Odbywałem tutaj jeden pełny kurs turystyczny i nie ma podstaw do wyrażania negatywnych opinii.  Dużo wymagają, ale bardzo dobrze bo odpowiadamy za życie i zdrowie pasażerów, ale również bardzo drogiej maszyny (dlatego uważam, że to jedna z najlepszych akademii latania). Poza tym mają dość nową flotę samolotów i symulatory na których treningi szczególnie dla samolotów pasażerskich są ważne. 

#42 Guest_PiotrKrac

Guest_PiotrKrac
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 08:22

Ja rozpocząłem kurs VFR Noc. Turystyczną PPL(A) posiadam, ale chcę jeszcze się dalej rozwijać w tym zakresie. W planach mam zawodowo być pilotem. Podzielam opinię o Goldwings i na pewno jak będę chciał robić je dalej to tylko u nich. 

#43 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:35

Moim największym marzeniem od zawsze było zostanie zawodowym pilotem. Jednak na chwilę obecną koszt zrobienia uprawnień dla plota jest bardzo kosztowny:(

#44 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:39

Moim największym marzeniem od zawsze było zostanie zawodowym pilotem. Jednak na chwilę obecną koszt zrobienia uprawnień dla plota jest bardzo kosztowny:(

Sławek tak jest kosztowny dla tego ja zdecydowałem się zrobić na chwilę obecną Licencję turystyczną która jest dużo tańsza. Zresztą licencja turystyczna jest potrzebna aby zdobyć uprawnienia pilota w przyszłości. 

#45 QAZXSW12

QAZXSW12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:43

Dokładnie ja licencję turystyczną zdobyłem już jakiś czas temu bo około 5 lat temu. Teraz już od 5 lat pracuję zagranicą i za około 2 lata będę robił licencję pilota zawodowego oczywiście w Goldwings

#46 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:53

Dokładnie ja licencję turystyczną zdobyłem już jakiś czas temu bo około 5 lat temu. Teraz już od 5 lat pracuję zagranicą i za około 2 lata będę robił licencję pilota zawodowego oczywiście w Goldwings

A można wiedzieć ile czasu zajęło Panu zrobienie licencji turystycznej oraz ile mniej więcej kosztuje? 

#47 Guest_Melis

Guest_Melis
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:10

Co do cen to wszystko jest dokładnie przedstawione na stronie GoldWings, natomiast co do czasu to też zależy kiedy ruszy kurs. Wszystko dokładnie sami Ci przedstawią w zakresie terminów, więc myślę że ostatecznie będziesz zadowolony. 

#48 QAZXSW12

QAZXSW12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:29

Cena za licencję pilota turystycznego to koszt około 40 tyś. Kurs składa się z okołu 30 godzin, zresztą ja mówię o szkole Goldwings, którą oczywiście polecam, bo jest sprawdzona. 

#49 QAZXSW12

QAZXSW12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:33

Zresztą jeszcze dodam że prawie każdy zawodowy pilot zdobywał tutaj uprawnienia. 

#50 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:37

A dzięki za informację już wszystko widzę na stronie Goldwings. Też planuję własnie zrobić tą licencję turystyczną, a za jakiś czas licencję pilota zawodowego. 

#51 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:47

A bez tej licencji turystycznej nie można zrobić licencji pilota zawodowego?  

#52 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:54

A bez tej licencji turystycznej nie można zrobić licencji pilota zawodowego?  

No własnie nie też się dowiedziałem o tym stosunkowo niedawno. Będę działał za jakiś czas własnie z tą licencją PPL(A) a później będę się starał o licencję pilota. 

#53 Kleo981

Kleo981

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:11

Tak licencja PPL(A) jest niezbędna do tego aby rozpocząć kurs na pilota zawodowego. Wiem coś o tym, bo mój tata jest zawodowym pilotem. Swoje umiejętności zdobywał również w szkole Goldwings i bardzo poleca. Ja też planuję swoją karierę w tym kierunku, mam nadzieję że się uda zdobyć uprawnienia. 

#54 Guest_MariuszWielki

Guest_MariuszWielki
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:17

Goldwings jest to dość popularna szkoła pilotów w kraju jak i na terenie międzynarodowym. Zresztą ma też sporo pozytywnych opinii wśród pilotów, którzy ukończyli kurs. 

#55 Adpuk

Adpuk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:41

Jestem obecnie w trakcie robienia licencji PPL(A). To mój pierwszy kurs w Goldwings generalnie, mogę powiedzieć póki co, że jestem zadowolony jak to wszytko przebiega. Kursanci są dobrze traktowani a "jakościowo" całość wygląda naprawdę dobrze. Chodzi o to, że osoby prowadzące szkolenie konkretnie o wszystkim mówią i potrafią dokładnie wszystko wyjasniać. Jak dotąd idzie nieźle, mam nadzieję, że w miarę szybko uda mi się ukończyć cały kurs na licencję turystyczną.

#56 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 17:50

Jestem obecnie w trakcie robienia licencji PPL(A). To mój pierwszy kurs w Goldwings generalnie, mogę powiedzieć póki co, że jestem zadowolony jak to wszytko przebiega. Kursanci są dobrze traktowani a "jakościowo" całość wygląda naprawdę dobrze. Chodzi o to, że osoby prowadzące szkolenie konkretnie o wszystkim mówią i potrafią dokładnie wszystko wyjasniać. Jak dotąd idzie nieźle, mam nadzieję, że w miarę szybko uda mi się ukończyć cały kurs na licencję turystyczną.

Jeśli można wiedzieć jaka jest cena za taką licencję turystyczną? Marzę o zostaniu pilotem mam dopiero 17 lat ale czas najwyższy dążyć do spełnienia marzeń???

#57 Adpuk

Adpuk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 13:51

Tu są wszystkie informacje :) https://www.goldwings.pl/kursyLicencja turystyczna czyli PPL(A) wymaga minimum 17 lat, więc jak najbardziej można w tym wieku już zaczynać kurs. Loty są na samolotach CESSNA 152 i 172 lub AT-3 i trochę na symulatorze. Ceny za kursy masz na stronie Goldwings.

#58 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:21

dzięki za informację, własnie przejrzałem stronę szkoły. Byłem pewien że trzeba mieć minimum 18 lat aby starać się o licencję turystyczną. Oczywiście zapisze się na czasie jeszcze raz wielkie dzięki.

#59 Guest_zaqwsa11

Guest_zaqwsa11
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 08:40

Ja też rozważam zapisanie się na licencję PPL(A) po skończeniu jej będę robił kurs pilota. Czytałem dość sporo opinii i szkoła goldwings ma naprawdę bardzo dobre opinie. Z tego co się orientuję to posiadają najnowszy sprzęt do ćwiczeń. 

#60 Guest_BartekIs

Guest_BartekIs
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:12

Dobrz się orientujesz :) zarówno flota samolotów oraz symulatory to porządny i nowy sprzęt. Poza tym równie ważna jest odpowiednia kadra nauczycieli, którzy powinni być wymagający i w Gold Wings też o to zadbali.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych