Skocz do zawartości

Zdjęcie

Meble na wymiar

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 10:02

Cześć. Firma w Krakowie która zajmuje się produkcją mebli na wymiar, dokładnie chodziłoby mi o kuchnię, choć nie wykluczam też zamówienia umeblowania do innych pomieszczeń. Możecie doradzić kogoś konkretnego? Wysoka jakość materiałów, ciekawy dopasowany projekt, rozsądne warunki cenowe? Gdzie szukać?

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:57

Jakie ceny Cię interesują?

Always look on the bright side of life!

#3 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 09:36

A możesz napisać o jakie konkretnie umeblowanie chodzi? Chodzi o coś konkretnego, czy planujesz kupić wszystko co będzie potrzebne? Według mnie kupowanie wszystkiego na wymiar nie ma większego sensu. Jeśli potrzebne są jakieś stoły, czy krzesła, to spokojnie można zamówić coś gotowego nawet przez internet.  ^_^

#4 Dobroteka

Dobroteka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaDobrodzień

Napisano 12 lipiec 2019 - 12:52

Meble do kuchni muszą być ładne, solidne i funkcjonalne. Trzeba zastanowić się jak będą rozmieszczone blaty robocze, jakie i gdzie będzie AGD, jakie udogodnienia chcemy wewnątrz szafek itd. Perfekcyjnie zorganizowana kuchnia sprawia, że jest w niej miejsce na wszystko, a wszystko jest na swoim miejscu :)

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1111 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 07:52

Poszukaj w sieci, powinno się znaleźć kilka takich firm i poczytać informacje o nich, jeżeli nie ma cen, zawsze można zadzwonić i się rozeznać.

#6 Jacek90

Jacek90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 12:01

Meble to jedno. Musisz wybrać przed tym całe AGD które planujesz do zabudowy. Każdy sprzęt ma inne wymiary i meble muszą być do nich dostosowane. Przykładowo płyta gazowa Solgazu GPC 4+1 niby wymiarami pasuje jak każda inna ale ona ma trochę większą głębokość. W projekcie musi być to uwzględnione. Tak samo lodówki w zabudowie bywają bardzo różne. I na wysokość i na szerokość. Warto więc całe AGD przemyśleć jeszcze przed projektem.

#7 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:34

Zamawiacie też takie stylizowane na antyki?

#8 Alex-Kowalski

Alex-Kowalski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 30 sierpień 2019 - 00:54

Stawiam na nowoczesność i dlatego ostatnio zamówiłem sobie szafę przesuwną na wymiar dosyć tanio. Idealnie zrobiona została pasując do mojego pokoju oraz wnętrze dokładnie tak jak sobie zaplanowałem i ta półka z podwójnym dnem to jest to co najbardziej zawsze chciałem. 

#9 piotrunio

piotrunio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 wrzesień 2019 - 09:31

Meble na wymiar to naprawdę bardzo nowoczesne rozwiązanie. Po prostu świetnie pasują do danej lokalizacji, dodatkowo można liczyć również na odpowiednie walory estetyczne, ogólnie jestem fanem mebli na wymiar

#10 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 06:26

My zdecydowalismy się jakiś czas temu na zamówienie mebli do biura. Na poczatku braliśmy pod uwagę kupienie gotowych już mebli, potem jednak doszliśmy do wniosku, ze meble takie nie będą spełniały naszych wymagań w 100%, poza tym niektóre pomieszczenia nie są wymiarowe, tak więc trudno byłoby coś takiego znaleźć.

Meble wykonywała nam firma z Krakowa, konkretnie oni:

https://woodworks-st...meble-na-wymiar

I mogę ich jak najbardziej polecic. Całe zlecenie wykonane bardzo starannie, meble dokładnie takie jakie chcieliśmy oraz wykonane z dobrych materiałów.

Podobała mi się również ich terminowość wykonywania pracy. 

#11 mateio29

mateio29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 08 październik 2019 - 14:49

Jeżeli szukasz wyjatkowych mebli polecam tę firmę https://www.mebleblackart.pl

#12 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 15 październik 2019 - 08:37

Ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się na standardową szafę, którą możesz kupić w każdym dobrym sklepie :)

Szafy wolnostojące są bardziej mobilne i praktyczne...

#13 Soldier

Soldier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 listopad 2019 - 08:34

Też jestem zdania, że zwykłe szafy w większości przypadków sprawdzają się lepiej. Ja gdy szukałem szafy do przedpokoju, to byłem bliski zamówienia czegoś na wymiar, ale ostatecznie znalazłem mebel, który do wnętrz dopasowany jest niemal idealnie. Trzeba być cierpliwym przy poszukiwaniach. ;)

#14 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 791 postów

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:11

Ładną kuchnie na wymiar kupiłam w sklepie https://www.mebleblackart.pl/ jestem z niej zadowolona, kuchnia jest mała ale praktyczna i wygodna. 

#15 miiisiek

miiisiek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 20 luty 2020 - 10:53

Jakbyście szukali sprawdzonej firmy produkującej meble na wymiar, to bardzo proszę tutaj macie namiar:

https://dynarekmeble...eble-na-wymiar/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych