Skocz do zawartości

Urlop u nowego pracodawcy

wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:20

Witam,mam pytanie związane z urlopem u nowego pracodawcy. w poprzedniej pracy wykorzystałam 11 DNI urlopu z 26, wiec mam jeszcze 15 dni. I teraz moje pytanie. Czy po miesiącu mogę wziąć np.14 dni urlopu czy zaczynam od nowa,tzn po miesiącu przysługują mi 2 dni? W necie nic nie ma w tej kwestii.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:54

Witam,mam pytanie związane z urlopem u nowego pracodawcy. w poprzedniej pracy wykorzystałam 11 DNI urlopu z 26, wiec mam jeszcze 15 dni.

Zależy do kiedy pracowałaś u poprzedniego pracodawcy, od kiedy pracujesz u nowego i na jaki czas masz umowę.

Pełny wymiar masz od pierwszego dnia zatrudnienia, proporcjonalnie do długości trwania umowy i okresu łącznego zatrudnienia w danym roku.

#3 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 08:48

Zależy do kiedy pracowałaś u poprzedniego pracodawcy, od kiedy pracujesz u nowego i na jaki czas masz umowę.

Pełny wymiar masz od pierwszego dnia zatrudnienia, proporcjonalnie do długości trwania umowy i okresu łącznego zatrudnienia w danym roku.

U nowego pracodawcy pracuję od 27 maja i przysługuje mi 15 dni do końca roku kalendarzowego. Umowę mam na czas zastępstwa na rok.

#4 Witch

Witch

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8652 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 08:06

26 dni/rok, więc to nie jest Twoja pierwsza praca -> urlop nalezny "z gory".

za zgodą pracodawcy możesz wykorzystać nalezny , proporcjonalny do okresu zatrudnienia w dowolnym terminie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych