Skocz do zawartości

podpisanie umowy tydzień wcześniej?

wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_monika

Guest_monika
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 08:47

Dzień dobry mam pytanie odnośnie przedłużenia i podpisania umowy. Ma się to tak. Jestem zatrudniona na trzymiesięczny okres próbny,  który będzie się kończył 9 lipca.  O 8 lipca firma ma dwutygodniowy postój (urlopy mają wszyscy). Ja natomiast ostatni dzień w pracy będę w środę 3.07 a następnie w czwartek i piątek mam już urlop gdyż wyjeżdżam. I teraz co? Kierownik będzie ze mną przedłużał umowę i wracam do pracy po urlpie czyli jak wszyscy 22 lipca. Ale czy umowę mogę podpisać tydzień wcześniej tj 3 lipca? A kolejną umowę zacząć od urlopu czyli od 10 lipca? Nie chcę mieć przerwy w zatrudnieniu jednocześnie być bez pieniędzy.

#2 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 09:52

Jeśli Twój pracodawca wyraża zgodę na urlop i podpisze z Tobą umowę, to nie ma problemu, by kolejną umowę rozpocząć od urlopu. W samym dokumencie będziesz miała datę zawarcia umowy 3 lipca 2019 r. Dodatkowo powinien znaleźć się w niej zapis dot. daty rozpoczęcia pełnienia obowiązków przez Ciebie, np. "Pracownik rozpocznie pracę w dn. 2019-07-10". Zakładam, że w grę wchodzi to samo stanowisko i zakres obowiązków, więc nadal masz ważną zdolność do pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych