Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Przeszczep włosów

wróć do serwisu Moja Firma 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Anastazja55

Anastazja55

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 06 maj 2021 - 11:27

"Z pewnością pomoże zabieg robotem Artas iX. Przeczytajcie sobie o tym wszystkim, jeśli jesteście zaciekawieni - https://przeszczep-wlosow-artas.pl. To dobra opcja, metoda jest nowoczesna, daje dobre efekty. Trzeba korzystać z nowoczesnych metody, medycyna szybko posuwa się do przodu. Ja polecam! " -Ja własnie się zdecydowałam na przeszczep tym robotem w klinice Elite. Potem tez miałam mezoterapie głowy jako terapię uzupełniająca ;)

;)

#22 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 767 postów

Napisano 14 maj 2021 - 12:14

Jest obecnie bardzo wiele metod przeszczepu włosów. Polecam niemniej poczytać sobie o ich skuteczności z uwagi na to, ze nie jest to tani zabieg. W niektórych przypadkach nie mozna go równiez przeprowadzić tak wieć dobrze jest skonsultować to z trychologiem. 

W Krakowie w Bona Dea przeprowadzana jest metoda Fue:

https://bonadea-krak...sow-metoda-fue/

Więcej informacji na tej stronie. Obecnie uznawana za najabrdziej sktuteczną i długotrwała 

#23 Guest_Jowita

Guest_Jowita
  • Goście

Napisano 21 maj 2021 - 22:52

Mój mężczyzna zaczął mocno łysieć jeszcze przed 30-tką i poważnie się zastanawiał nad przeszczepem, ale to bardzo kosztowny zabieg. Postanowił spróbować kuracji hair cure, jaką mu zamówiłam i po miesiącu stosowania włosy zaczęły odrastać. Już nie goli się na łyso i nie wstydzi chodzić bez czapki.

#24 koli

koli

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 06 sierpień 2021 - 16:19

Ile kosztuje przeszczep tym robotem? Pewnie majątek :D Na łysienie androgenowe to chyba jedyna opcja, prawda?

#25 felicja86

felicja86

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 10 sierpień 2021 - 15:19

Tak, jeżeli cierpisz z powodu łysienia genetycznego to przeszczep to najlepsze rozwiązanie. W elite taki zabieg kosztuje od 15000. Zalety? Przede wszystim brak blizn, brak ryzyka uszkodzenia zdrowych włosów podczas pobierania mieszków. Rezultaty bardzo dobre.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy