Skocz do zawartości

Ślub za granicą

wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 14:18

Moja narzeczona marzy o ślubie na Maderze i zastanawiam się jak to zorganizować, bo przyznam, że pomysł jest zachęcający. Znajoma polecała mi skorzystanie z pomocy firm podróżniczych, które realizują tego rodzaju działania w stylu madeira dreams, pytanie tylko czy ktoś miał okazję z tej opcji korzystać?

#2 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 14:53

W urzędzie zapytaj jak to wygląda prawnie.:)

#3 Guest_Sandi

Guest_Sandi
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 16:53

Mój ukochany braciak brał ślub na Maderze, było kameralnie i bardzo romantycznie. Organizacją ślubu i wesela zajęła się polska firma na Maderze madeira dreams i wyszło genialnie

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 496 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 10:46

Ciekawy temat poruszacie, również chętnie dowiedziałabym się czegoś w tej kwestii.

#5 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 lipiec 2019 - 13:44

Fajna rzecz, ale no jak to za granicą spore są koszta, chyba, że one nie grają roli. Coś w stylu amerykańskiego ślubu to chyba marzenie każdego :D

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#6 kasiakowa06

kasiakowa06

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 09:01

Są właśnie firmy, które zajmują się organizacją wesel w różnych miejscach na świecie. Warto skorzystać z ich usług ponieważ załatwiają za Ciebie wszelkie formalności.

_____

https://www.24detekt...-osob-i-mienia/

#7 Nana30

Nana30

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 12:54

Romantycznie! Ja bym skorzystała na twoim miejscy z biura, które organizuje takie imprezy. Wtedy będziecie mieli spokój, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jeśli natomiast chcielibyście do tego oryginalne zaproszenia to warto postawić też na indywidualizm. Szeroki wybór papierów kolorowych i tektur wysokiej jakości, nadających się do zaproszeń znajdziesz na https://papercast.pl/  Polecam ich z czystym sumieniem. Szybko realizują zlecenia i świadczą usługi na najwyższym poziomie.  Dzięki temu zaskoczycie gości nie tylko lokalizacją, ale też drobnymi elementami, które również wpływają na końcowy efekt. 

#8 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 19:43

Masz pieniądze, masz wszystko :)

#9 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 wrzesień 2019 - 14:05

Dzisiaj da się wszystko zorganizować, wystarczy mieć czym za to zapłacić.

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#10 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 15:28

Ślub na Maderze to świetna opcja, zwłaszcza jeżeli zdamy się na wsparcie osób, które zajmują się tym profesjonalnie. My z obecną już żoną organizowaliśmy wszystko z madeira dreams i jestem urzeczony każdym detalem i zyskaliśmy niezapomniane wspomnienia.

#11 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 29 październik 2019 - 08:43

Brzmi świetnie, pytanie tylko ile to wszystko kosztuje? Z pewnością nie każdego będzie stać na takie rarytasy.

#12 Guest_marianna

Guest_marianna
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 15:26

Szukałam fajnych opcji, i zdecydowanie madeira dreams mają bardzo fajną ofertę dla każdego kto marzy o ślubie na tej bajecznej wyspie.

#13 Guest_Seba

Guest_Seba
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 19:26

Bardzo fajnym miejscem na ślub za granicą jest Madera, ostatnio widziełm foty ze ślubu kumpla i teraz moja narzeczona nie daje mi spokoju w tym temacie. Ponoć madeira dreams to fajna pomoc w organizacji

#14 Guest_aldona

Guest_aldona
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 15:51

madeira dreams to świetna pomoc w organizacji, kumpela tak właśnie slub organizowała i wyszło genialnie.

#15 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 13 maj 2020 - 09:19

Też słyszałem o Madeira dreams i z tego co wiem to warto skorzystać zarówno do zwiedzania jak i organizacji uroczystości jak ślub

#16 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 22 maj 2020 - 12:55

Przy okazji ślubu, na pewno warto zadbać o dobrego fotografa. Jeśli jeszcze nie macie nikogo, to polecam https://uwagapstryk.pl/ U nas na ślubie i weselu sprawdził się w 100%!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych