Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczka społecznościowa vs szybka pożyczka

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zieba

zieba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 10:21

Czym od strony konsumenta różni się pożyczka społecznościowa w stosunku do ofert szybkich pożyczek konsumenckich ofeerowanych zarówno przez banki jak i inne instytucje finansowe?

#2 bummer

bummer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 12:44

Pożyczka to pożyczka. Pożyczasz pewną kwotę X, aby w jakiejś perspektywie czasu zwrócić ową kwotę X, powiększoną o powiększoną o pewien procent.

Niezależnie więc czy pożyczasz w banku, w firmie pożyczkowej czy w pożyczkach społecznościowych, wszędzie trzeba będzie zwrócić pożyczone pieniądze. Pytanie tylko ile? Warto porównać jak to w praktyce wygląda.

Proponuję jeszcze tutaj doczytać: http://www.kantorywa...czek-bankowych/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 908 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:18

Ani jedno, ani drugie. Jak dla mnie takie pożyczki to po prostu zbyt duże ryzyko.

#4 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 14:51

W firmach pożyczkowych aż takiego ryzyka nie ma, szczególnie jak z firm które są już długo na rynku bierzesz taką pożyczkę. W Kredyt OK ja biorę od czasu do czasu takie szybkie pożyczki i nie widzę nic podejrzanego w tych pożyczkach. Spłacam tyle ile mam w umowie na początku, bez problemy w ratach. 

#5 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 15:19

Nawet nie wiedziałam, że jest taki wybór pożyczek, widzę, że czeka mnie dużo czytania :) Znalazłam wpis o pożyczkach pozabankowych http://hotmoney.pl/k...h-poza-bankiem/ nawet ciekawy artykuł. Będę pisać pracę na ten temat i zbieram informacje. Wszelka pomoc, wasze doświadczenia będą dla mnie pomocne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych