Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca magisterska: oszustwa księgowe

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sylwia17

Sylwia17

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 12:07

Witam. Proszę o pomoc z pracą magisterską. Jej bardzo mocno wstępny temat to: rachunkowość kreatywna a oszustwa księgowe i przestępstwa gospodarcze.
Zastanawiam się na czym skupić się w pracy najbardziej, by oprócz standardowej nie za dużej części teoretycznej, pozostała część pracy była bardzo praktyczna, bardzo ciekawa i dość ambitna (bo taką też chyba jestem osobą).
A więc, może ktoś mi podpowie: jakie kwestie w tym temacie są dla Ciebie najbardziej nurtujące; może jakieś ciekawe techniki/narzędzia/metody; a co chyba najważniejsze - przykłady spółek: dużych i małych; notowanych na GPW i nie notowanych; znanych i cenionych, jak i mniej znanych, ale z równie kontrowersyjnymi i spektakularnymi oszustwami księgowymi.Przykłady spółek polskich, ale również zagranicznych.

Może możecie mi również polecić jakieś pozycje książkowe bądź artykuły - mogą być również w języku angielskim?

Będę bardzo wdzięczna za każdą informację.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 14:27

No żesz kuźwa pokazałaś swoją ambicję🤣zaraz jebnę.
Wymyśl sobie, uruchom ambicję i kreatywność, a nie inni mają za ciebie myśleć.
Żałosna , tępa dzido

#3 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 18:54

No żesz kuźwa pokazałaś swoją ambicję🤣zaraz jebnę.
Wymyśl sobie, uruchom ambicję i kreatywność, a nie inni mają za ciebie myśleć.
Żałosna , tępa dzido

Ja chciałam się tylko poradzić i może dowiedzieć o czymś czego jeszcze nie wiem, nie usłyszałam, bądź jeszcze nie doczytałam z publikacji, które nie przewinęły mi się przez ręce, a które was zainteresowały. Możliwe, że źle sformułowałam swoją prośbę i to mój błąd.

Jednakże to ty pokazałeś ze swojej strony prawdziwe chamstwo i brak wychowania obrażając mnie - tak się nie robi. Nie chcesz odpowiadać, nie odpowiadaj! - Ale nie obrażaj! Trochę kultury!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych