Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zasiłek pielęgnacyjny 2019/2020 – nowa wysokość, wniosek

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516239 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 16:00

Od 1 listopada 2019 r. wzrasta wysokość zasiłku pielęgnacyjnego. Nowa wysokość będzie obowiązywała do 31 października 2020 r. Komu przysługuje zasiłek, jak się o niego ubiegać? Przedstawiamy aktualny wzór wniosku o ustalenie prawa do zasiłku pielęgnacyjnego.

Powrót do artykułu: Zasiłek pielęgnacyjny 2019/2020 – nowa wysokość, wniosek

#2 Guest_Ojciec dziecka z zespołem downa

Guest_Ojciec dziecka z zespołem downa
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 16:00

Te kwoty są takie smutne, że aż serce się kraja.... Na co może starczy taka śmieszna kwota jak 180-230zl. To jest upokarzajace dla godności człowieka, sytuacja ludzi opiekujacych się osobami przewlekle chorymi lub z wrodzonymi wadami/chorobami powinna być zapewniana do co najmniej minimum potrzebnego do życia. W taki sposób żeby te osoby nie musiał się martwić o jedzenia czy o zapłacenie rachunków.

#3 Guest_Chirek999

Guest_Chirek999
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 13:47

No ja mam zasiłek pielegnacyjny 184zł 2 razy na zakupy lub raz i po pieniądzach 215zl to tez malo dali by 600zl to juz by starczyło Na leki jedzenie

#4 Guest_mama autystyka

Guest_mama autystyka
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:04

ja miesięcznie wydaję 160zł na zajęcia z hipoterapii dla córki (jeśli raz w tygodniu) na dwie godziny tygodniowo już nie starczy bo to 320zł + dojazd do stadniny 20 km w jedną stronę, te zasiłki dla niepełnosprawnych to kropla w morzu, chciałam córkę zapisać na dogoterapię ale koszt jednych zajęć to 60zł - zrezygnowałam, wybrałam hipo bo więcej korzyści

#5 Guest_pietruszka

Guest_pietruszka
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 10:37

ZA GRANICĄ ILE JEST 184 ZŁ OPIEKUŃCZY TO WSTYD ZE TAK SIĘ NAZYWA GŁODOWY TAK NAPRAWDĘ 500+ DOSTAJĄ BOGACI A TEN OCHŁAP TO LEPIEJ ZLIKWIDOWAĆ LUB CO MAJĄ PRĄD NIE PŁACIĆ I GŁOSOWANIE PRZEZ INTERNET BO TAKIE OSOBY NIE CHODZĄ NA WYBORY

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych