Skocz do zawartości

Zdjęcie

Finiata? Na czym polega ta oferta?

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 298 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:29

Na czym polega oferta Finiaty? Z reklamy, jaka mi się wyświetliła to pożyczka dla firm, ale czy jest to chwilówka, czy co? Ktoś może korzysta z ich oferty? Jakie są koszty? 

#2 Guest_Sarenka

Guest_Sarenka
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 08:50

Finiata to odnawialna linia finansowa dla biznesu. Nie mają oferty prywatnej. Na opineo opinie mają dobre. Ale o warunki chyba musisz zapytać ich.

#3 Guest_Luiza

Guest_Luiza
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 08:28

Na finiata.pl zakładasz darmowe konto. Po potwierdzeniu i zalogowaniu masz formularz wniosku z listą dokumentów jakie musisz dołączyć. Po przesłaniu w ciągu około 10 minut dostajesz decyzje. Jak ją zatwierdzisz masz dostępn do odnawialnego limitu np. 10 tysięcy. Koszty to 0,33% opłaty stałej za ten limit i dostęp do niego. No i 2,9 maksymalnie od kwoty wypłaty,

#4 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 298 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 14:54

Dziękuję. Czy jest to coś takiego jak limit w koncie w bankach tak? A na jaki czas Finiata takiego limitu udziela? 

#5 Guest_Luizka

Guest_Luizka
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 10:12

Na 6 miesięcy, potem musisz zwrócić się do ponownej weryfikacji i to zależy od analituków czy dostaniesz kolejny okres. Wypłacone pieniądze też zawsze masz do spłaty w okresie 6 miesięcy. Ale nie wiem jak jest w przypadku jeśli wypłacimy limit w 5 miesiacu uruchomienia lini finansowania. Ale wysłałam zapytanie na czacie.

#6 AutoSeba

AutoSeba

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 23:14

Jak dla mnie finiata ma produkt lepszy niż kredyt w banku bo jest szybsze, mniej papierów i online

w sumie też jest tanie w porównaniu do innych ofert (max 3% of wyciągniętej kwoty, minimalnie 1.7%) 

#7 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 355 postów

Napisano 14 lipiec 2019 - 11:12

Według mnie również wydaje się to naprawdę ciekawym rozwiązaniem ! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych