Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agencja seo

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 versia90

versia90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 11:56

Dzien dobry. Szukam agencji zajmujacej sie marketingiem internetowym. Znajomy polecil mi 
https://linkjuice.pl. Czy ktos z was korzystal z jej uslug? Pozdrawiam.

Ludzie małoduszni zawsze usiłują pomniejszyć innych...

#2 KarinaCuk

KarinaCuk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:34

Nie, ja nigdy nie korzystałem. Ale sporo jest tego typu usług w necie. Można łatwo coś znaleźć dobrego. Może poszukaj czegoś po opiniach. Jak ja coś znajdę to dam znać.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują.

#3 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 12:31

Bardzo dużo firm. Nie ma co wybierać pierwszej lepszej, tylko posprawdzać i poczytać opinie.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

#4 aangelika

aangelika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:54

Oferta tej firmy jest w zasadzie identyczna jak innych tego typu więc czy warto z niej skorzystać musisz poszukać opinii na jej temat a najlepiej od firm czy osób które z nią współpracowały. Poproś o konkretną ofertę w kilku firmach i porównaj co ci zaproponują i w jakiej cenie. 

#5 Izak

Izak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano wczoraj, 09:16

Polecam Bizzit, to Mistrz Polski w pozycjonowaniu. Pracowałem z nimi kilka dobrych lat i nie mogę narzekać na efekty. Solidna firma i świetni ludzie!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych