Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agencja seo

wróć do serwisu Księgowość 28 odpowiedzi w tym temacie

#1 versia90

versia90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 11:56

Dzien dobry. Szukam agencji zajmujacej sie marketingiem internetowym. Znajomy polecil mi 
https://linkjuice.pl. Czy ktos z was korzystal z jej uslug? Pozdrawiam.

Ludzie małoduszni zawsze usiłują pomniejszyć innych...

#2 KarinaCuk

KarinaCuk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:34

Nie, ja nigdy nie korzystałem. Ale sporo jest tego typu usług w necie. Można łatwo coś znaleźć dobrego. Może poszukaj czegoś po opiniach. Jak ja coś znajdę to dam znać.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują.

#3 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 12:31

Bardzo dużo firm. Nie ma co wybierać pierwszej lepszej, tylko posprawdzać i poczytać opinie.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

#4 aangelika

aangelika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 czerwiec 2019 - 10:54

Oferta tej firmy jest w zasadzie identyczna jak innych tego typu więc czy warto z niej skorzystać musisz poszukać opinii na jej temat a najlepiej od firm czy osób które z nią współpracowały. Poproś o konkretną ofertę w kilku firmach i porównaj co ci zaproponują i w jakiej cenie. 

#5 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:16

Polecam Bizzit, to Mistrz Polski w pozycjonowaniu. Pracowałem z nimi kilka dobrych lat i nie mogę narzekać na efekty. Solidna firma i świetni ludzie!

#6 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 14:58

Doświadczenie pomaga w tej branży.To atut niepodwazalny.

#7 staniczek

staniczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 12:36

Goldpage.pl

#8 domi.nika

domi.nika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:26

Polecam agencje www.wildmoose.pl, oferują pozycjonowanie pozycjonowanie stron internetowychpozycjonowanie sklepów internetowychProwadzenie profilu na Facebooku

#9 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 14:11

Sugeruję, zobacz tutaj najlepsze agencje, które zajmują się tym zagadnieniem. Podkreślam, że warto stawiać na doświadczone firmy.

#10 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 03 grudzień 2019 - 13:16

Myślę, że możesz zajrzeć tutaj i wybrać coś dla siebie: https://interaktywni...owe-2019-258567

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1111 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 07:52

Takich agencji nie brakuje to fakt, dlatego ciężko jest wybrać coś konkretnego.

#12 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 08:54

Wiele jest teraz agencji seo, warto porównywać oferty.

Always look on the bright side of life!

#13 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 881 postów

Napisano 12 grudzień 2019 - 10:06

Widziałam, że na stronie www jest artykuł opisujący kilka najlepszych agencji z Katowic i Gliwic. Jeśli jesteście z tych okolic, to sobie to sprawdźcie.

#14 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 12 grudzień 2019 - 13:30

Bardzo dużo jest teraz takich agencji, więc jest w czym wybierać. ;)

#15 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 grudzień 2019 - 19:51

Poczytaj sobie te case studies https://digitalhill.pl/case-studies/ to z pewnością pomoże Ci wybrać tę firmę. Akurat oni działają dla mojego sklepu i bardzo dobrze to wychodzi. Trzeba się liczyć z tym, że w dzisiejszych czasach to jest obowiązek mieć dobrą agencję SEO współpracującą z Tobą.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#16 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów

Napisano 13 marzec 2020 - 11:34

Profesjonalne agencje SEO mogą pomóc w wypromowaniu firmy i wyróżnieniu jej na tle dużej konkurencji. Te działania nie są łatwe i wymagają włożenia dużego trudu oraz pracy, aby dana firma mogła znaleźć się w pierwszej dziesiątce na liście wyszukiwarki Google. O tym jak szukać sprawdzonych fachowców w tym zakresie podpowiada ten artykuł, kliknij tutaj. Sprawdź, jak ich szukać i poznaj bliżej zasady działania pozycjonowania.

#17 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 01:27

Znam firmy które wypłynęły na szerokie wody dzięki współpracy z https://echomarketing.pl/ . Agencja na najwyższym poziomie zajmuje się marketingiem internetowym, od tworzenia stron po działania w social mediach. Zakres działań ustalają zawsze indywidualnie z klientem, dopasowują je do potrzeb i oczekiwań. Zespół tworzą osoby zaangażowane, zdeterminowane, z dużym doświadczeniem i wyczuciem. Mają mnóstwo pomysłów a każdy z nich na bieżąco jest konsultowany z klientem. 

#18 Guest_adrianos

Guest_adrianos
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 22:37

Zdobywcy Sieci znają się na seo, mnie pomogli wybić się do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania na dość popularną frazę. Nie rzucają słów na wiatr, nie ściemniają że coś robią bo efekty widać gołym okiem.

#19 krisgrupoclint

krisgrupoclint

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 22:25

Hej. A mohlby mi ktoś polecić agencje, która jest w stanie wypozycjonowac serwis internetowy w jezyku hiszpańskim: tragosdelmundo.cl

#20 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 12:04

Jest taka zasada, że jeżeli chce się znaleźć kogoś, kto potrafi dobrze wypozycjonować stronę, to można to sprawdzić wpisując w Google frazę pozycjonowanie stron :)

Wprawdzie nie jest to regułą, bo na rynku jest wielu dobrych specjalistów ds SEO którzy zajmują się pozycjonowaniem, robią to dobrze, a nie mają czasu na zajęcie się swoją. Nie ma więc ścisłej korelacji jeżeli o to chodzi.

Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić: https://aliso.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych