Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kuchnie na wymiar

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 349 postów

Napisano 13 czerwiec 2019 - 07:48

Cześć. Firma w Krakowie która zajmuje się produkcją mebli na wymiar, dokładnie chodziłoby mi o kuchnię, choć nie wykluczam też zamówienia umeblowania do innych pomieszczeń. Możecie doradzić kogoś konkretnego? Wysoka jakość materiałów, ciekawy dopasowany projekt, rozsądne warunki cenowe? Gdzie szukać?

#2 marinet

marinet

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 15:38

ja też zamawiałam meble na wymiar do kuchni :) dodatkowo dokupiłam jeszcze system modern box z firmy GTV. Teraz wszystko jest uporządkowane i bardzo funkcjonalne. Cena niewielka a jakość super.

#3 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 lipiec 2019 - 09:57

Jeśli chodzi o Kraków to polecam Jopp Design. Świetna oferta, dobre ceny, wysoka jakość.

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 19:57

Meble już mam. Większy problem mam ze zlewem :( Czy ktoś z Was korzystał z baterii do zlewu kuchennego marki Sotbe? Ostatnio bardzo często zaglądam na ich stronę z coraz to większym przekonaniem i chęcią do zakupu :) Aż załuję, że nie ma sklepu stacjonarnego z tymi bateriami w moim mieście :(

#5 Soldier

Soldier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 wrzesień 2019 - 06:57

Solidne stoły i ławy kuchenne kupić można na https://www.meble.pl/meble/stoly/. Co do mebli kuchennych na wymiar, to też można tam znaleźć coś interesującego. ;)

#6 mirell

mirell

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 16:54

My zamawialismy meble kuchenne w Janas Meble, coś wspaniałego nie dośc, że trwałe, solidnie wykonane to po prostu nowoczesne. No i mam mnóstwo miejsca w kuchni http://www.meblejanas.eu/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych