Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak skutecznie sprawdzić samochód przed kupnem?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 08:31

Chciałem zapytać Was gdzie sprawdzacie samochód przed zakupem? Zależy mi na dokładnych oględzinach, ponieważ nie chciałbym narażać się na kosztowne naprawy bądź wymiany zaraz po zakupie. Z góry dziękuję za każdą poradę (jestem z okolic Warszaw) także najlepiej aby odpowiedzi dotyczyły tego rejonu :)

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 17:24

Niestety, ale naprawy są bardzo kosztowne jeśli auto nie zostanie dokładnie sprawdzone.  Dlatego jak już jesteś przekonany, że wiesz jakie auto chcesz kupić to sprawdź również ofertę https://www.autotesto.pl/ ponieważ z ich pomocą specjalistów za kilkaset złotych możesz dokładnie sprawdzić samochód na terenie całego kraju i przynajmniej mieć pewność, że żadne duże naprawy Cię nie czekają (albo wręcz przeciwnie) może się okazać, że nie warto go kupować ze względu na dużą ilość usterek i ewentualnie znacząco obniży to cenę ostateczną bądź uchroni przed władowaniem się w niezłe bagno. 

#3 Jarkoo

Jarkoo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 18:51

Najlepiej na zakup udać się z jakimś zaprzyjaźnionym mechanikiem. Albo wziąć takiego fachowca nawet za jakąś opłatą, ale mieć pewność, że nie kupi się kota w worku.

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 22:03

:)

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 22:04

Gorzej jak nie dysponujemy znajomym mechanikiem, a nie zawsze ten komu to zlecamy przyłoży się odpowiednio do sprawdzenia auta. Dlatego lepiej postawić na specjalistów którzy mają konkretnie ustalony zakres i tego się trzymają, a na koniec dodatkowo przygotowują dokładny raport ze sprawdzonych rzeczy w aucie. To właśnie robi Autotesto, więc ja postawiłbym jednak właśnie na nich.

#6 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:10

Chętnie sprawdzę przy zakupie nowego auta, ale na razie nie planuję zmiany. Chociaż kto wie, może jeszcze moja żona coś wymyśli ...

#7 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:22

Z tym że naprawdę trudno o używany samochód, którego stan byłby wystarczająco dobry.

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych