Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przychodnia lekarska w Krakowie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 07:39

Chciałbym się zapisać do lekarza rodzinnego w Krakowie.  Tylko ze nie wiem kto to jest, ani nawet nie wiem do ktorej przychodni powiniennem isc - bo nigdy nie chodzilem. Czy ktos moze podpowiedziec - co zrobic w takiej sytuacji ?? . 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 712 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 10:44

Polecam zapisać się do Prima Med

https://prima-med.info

Wystarczy jedynie złożyć odpowiednią deklarację. W przychodni  zostałem otoczony na każdym etapie profesjonalną opieką ze strony całego personelu.

Na szczególne podkreślenie zasługuje zaangażowanie  mojego lekarza rodzinnego i jego troska o pacjenta.  Nie napisałeś gdzie mieszkasz, przychodnia jest na ulicy Cieszyńskiej, polecam zorientować się czy masz do niej blisko bo nie będzie miało sensu jeżdżenie z jednego końca miasta na drugi aby dostać się do przychodni.

Dodam, ze na miejscu jest wielu lekarzy prywatnie, ale do lekarza rodzinnego można się wybrać na nfz. 

#3 Inak

Inak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 10 czerwiec 2019 - 08:35

Również chętnie dowiem się co konkretnego polecacie w Krakowie. Koniecznie dajcie znać!

#4 MalutkA8989

MalutkA8989

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 13:38

Czy ktoś z was był w Centrum Medycznym Cracow Medical Center? Jest to nowoczesna przychodnia. Centrum posiada kompleksowo wyposażone gabinety oraz nowoczesny sprzęt. Na stronie http://cmc-center.pl/przychodnia-poz/ mają spis wszystkich specjalistów. Czekam na wasze opinie

#5 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 16:34

Chciałbym się zapisać do lekarza rodzinnego w Krakowie.  Tylko ze nie wiem kto to jest, ani nawet nie wiem do ktorej przychodni powiniennem isc - bo nigdy nie chodzilem. Czy ktos moze podpowiedziec - co zrobic w takiej sytuacji ?? . 

Ja mega polecam Unimed na bronowicach, pacjent to pacjent a nie zlo konieczne, bez kolejek a lekarze super!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych