Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przyśpieszyć sprzedaż nieruchomości?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 15:03

Cześć,

Czy macie może dla mnie jakieś porady, jak przyśpieszyć sprzedaż nieruchomości ale i jednocześnie nie schodzić za bardzo z ceny? Z góry dziękuję za wszystkie konkretne porady, które mi to ułatwią na przyszłość.

Pozdrawiam!

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 380 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 23:29

A czy słyszałeś już może o https://prywatnaoferta.pl/ jeśli jeszcze nie to zdecydowanie polecam sprawdzić, bo na pewno jest rozwiązaniem które przyśpieszy sprzedaż nieruchomości oraz ułatwi Ci zarządzanie ogłoszeniami. Za niewielkie pieniądze pójdzie to dużo, dużo szybciej. 

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 00:26

A czy słyszałeś już może o https://prywatnaoferta.pl/ jeśli jeszcze nie to zdecydowanie polecam sprawdzić, bo na pewno jest rozwiązaniem które przyśpieszy sprzedaż nieruchomości oraz ułatwi Ci zarządzanie ogłoszeniami. Za niewielkie pieniądze pójdzie to dużo, dużo szybciej. 

Korzystałem raz z tej opcji i również polecam  Udało mi się szybko sprzedać mieszkanie po rodzicach (w przeciągu tygodnia) i praktycznie nic nie schodziłem z ceny. Nie miałem czasu na zarządzanie ogłoszeniami także wolałem zapłacić kilkadziesiąt złotych i mieć spokój, a efekt i tak mnie pozytywne przerósł.

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 23:24

Ciekawy temat, zobaczymy jak się rozwinie. Na pewno jest to teraz rozwijający się mocno dział, ponieważ rynek nieruchomości stale rośnie i ceny też z kolei idą w górę więc nikt nie chce z nich schodzić. 

#5 Guest_Miro

Guest_Miro
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 11:01

To prawda, ja też postanowiłem skorzystać z innych opcji niż od razu zlecać to dla biura nieruchomości, bo procenty od sprzedaży są naprawdę duże. W przypadku Prywatna Oferta skorzystałem z pakietu "wirtualny agent"  dzięki czemu za nieduże pieniądze miałem ogłoszenia na największych portalach, które również pomogli mi skutecznie stworzyć. Do tego mogłem skonsultować się z licencjonowanym pośrednikiem, uzyskać pomoc w realizacji transakcji, czy uzyskać ubezpieczenie OC. Duża wygoda i pewna skuteczność, bo dom poszedł w ciągu miesiąca bez schodzenia z ceny. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych