Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opłaty za zniszczenie lub zgubienie darmowego podręcznika


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy
  • 197797 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 09:50

Ministerstwo Edukacji Narodowej przypomina dyrektorom i rodzicom zasady płatności za darmowe podręczniki. Komu i ile trzeba zapłacić, gdy dziecko zgubiło lub zniszczyło podręcznik?

Powrót do artykułu: Opłaty za zniszczenie lub zgubienie darmowego podręcznika

#2 Guest_slawoj

Guest_slawoj
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 09:50

podstawa prawna Art.64 ust. 1 ustawa z dnia 27 października (Dz.U.2017poz.2203)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych