Skocz do zawartości

Nowe auto, serwis nie potrafi naprawić wady

Jeep serwis ciepło odpalanie wada nowe auto

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 16:44

Witam,

zakupiłem w leasing'u nowiutkiego Jepp'a Grand Cherokee 2017 rocznik.

Po tym jak przyszły cieplejsze dni okazało się, że auto nie odpala gdy stoi parę godzin na słońcu w wysokiej temperaturze. Assistance przyjechało raz... (pierwszy przypadek), dwa... (drugi) itd.

Przypadków tych było łącznie ze 4 + dzisiejszy, który wydarzył się gdy przyszło 29 stopni a auto stało cały dzień na słońcu przed firmą. AUTO ODPALA i GAŚNIE wyświetlając przy tym milion różnych kontrolek na desce rozdzielczej.

Za każdym razem serwis twierdził iż naprawił usterkę, w końcu... za trzecim razem wymienili jeden z akumulatorów (są dwa) i uznali, że to była przyczyna, lecz przyszły chłodniejsze dni i nie było jak tego sprawdzić. Dzisiaj powtórnie borykam się z tym problemem i mam już tego dosyć.

Niestety, ale auto nie jest już na gwarancji. (Dalej w leasing'u).

Proszę o poradę co powinienem zrobić w takiej sytuacji... Myślę, że powinienem żądać od Jeep'a zwrotu gotówki bądź wymianę auta na nowe bez wad.. Tym bardziej że WIELOKROTNIE nie zdołali naprawić tej samej usterki.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

#2 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 11:33

Chyba najlepiej ogarnąć porządny serwis od amerykańców. Bo różnych "mietkach" szkoda się bujać.

#3 rafon

rafon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:12

Jak będziesz miał dalej problem z akumulatorem to polecam niezawodny "cb357"

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jeep, serwis, ciepło, odpalanie, wada, nowe, auto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych