Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spółka LTD - sova accounting opinie

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 DGMM

DGMM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 14:57

Szukając w internecie sposobu jak najbardziej zoptymalizować koszty w firmie natknąłem się na "sova accounting", zajmują się zakładaniem spółek LTD (odpowiednik spółki zoo ) . Mają naprawdę dobre opinie w internecie i koszt miesięczny to tylko 120 GBP +/- . 

Szukam osób które mają takie spółki pozakładane w UK i czy na prawdę to tak fajnie wygląda w praktyce . Moja dzielność zajmuję się sprzedażą wirtualnych produktów przez internet. 

#2 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 16:43

Cześć, mam u nich firmę od ponad dwóch lat i dotychczas jestem zadowolony, z czystym sumieniem mogę polecić.

Ja zajmuje się akurat doradztwem, ale mam znajomego, który przez UK prowadzi dropshipping i też sobie chwali. Produkty wirtualne to co, kody itp.? Zapytaj ich w sovie jak to działa, będzie najłatwiej.

Prowadzenie firmy w UK to w ogóle inna bajka - miałem działalność w Polsce i to jest bez porównania. Wystawiasz faktury, zbierasz dokumenty, wysyłasz do księgowego, delegacje i kilometrówki rozliczasz ot tak, z urzędami nie miałem dotychczas nawet do czynienia, zapłaciłem minimalne składki na koniec jednego roku i to wszystko.

#3 Ciasteczkowa

Ciasteczkowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 listopad 2019 - 15:28

Ja też zleciłam im prowadzenie swojej spółki. Póki co wszystko gra :)

Najlepsze jest to, że oddając prowadzenie swojej firmy Sovie, zupełnie nie zajmuję się papierkami i biurokracją, więc mogę w pełni skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu. 

Co jest moim zdaniem największą zaletą?

1. Zajmują się prowadzeniem mojej spółki kompleksowo, ja jedynie wysyłam im raz w miesiącu faktury do rozliczenia.

2. Wszystko odbywa się ZDALNIE - począwszy od wdrożenia w temacie, przez rejestrację spółki (serio, wszystkie dokumenty można podpisać na odległość), po bieżącą komunikację mailową i telefoniczną.

3. Mają doświadczenie w prowadzeniu stricte TEJ formy działalności, więc nie ma obaw, że zaniedbają ważne terminy rozliczeń miesięcznych i rocznych jak np. comiesięczny Payroll i coroczny Confirmation Statement i Annual Accounts.

Szczerze polecam ich usługi a dodatkowo na stronie internetowej mają bardzo dużą bazę wiedzy dla osób zainteresowanych tematem Czy firma w Anglii jest dla Ciebie?

Oferują też bezpłatne konsultacje, podczas których doradzają, czy rejestracja spółki LTD jest dobrym rozwiązaniem w przypadku naszego biznesu.

Plus do tego mają fajnie prowadzony profil na LinkedIn, co kilka dni wrzucają różne ciekawe informacje https://www.linkedin...ova-accounting/

#4 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 671 postów

Napisano 16 luty 2020 - 17:29

Wiele osób decyduje się na założenie firmy w Anglii. Nie chodzi tylko o koszty, ale również o podejście państwo do przedsiębiorców. Przepisy są tam bowiem znacznie bardziej przyjazna niż u nas. Z tego co mi wiadomo, to pomoc w rejestracji takiej spółki LTD można uzyskać od Fair Accountancy . Tutaj http://www.fairaccountancy.co.uk jest ich strona. Tam też mają bloga, gdzie poruszane są ważne tematy. 

#5 karh.pl

karh.pl

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 marzec 2020 - 21:56

Faktycznie, spółka LTD jest bardzo dobrą alternatywą dla naszej rodzimej spółki z o.o. - oszczędza się przede wszystkim na ZUSie i podatkach, a i formalności jest dużo mniej. Jedyny "kłopot" to zarejestrowanie takiej spółki na terenie Wielkiej Brytanii, ale obecnie funkcjonuje wiele firm, które pomagają przejść przez wszystkie formalności (a cena za ich usługi nie jest strasznie wygórowana). 

Adwokat dr Aleksandra Rychlewska-Hotel kancelaria Katowice

ul. Gliwicka 6/2a

40-079 Katowice

tel. +48 323070094

https://katowice.karh.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych