Skocz do zawartości

Studia, magister

studia magisterskie

wróć do serwisu Kadry 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Tora

Guest_Tora
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 00:07

Kończę w tym roku studia i stoję przed podjęciem decyzji, czy warto iść na studia mgr. Zastanawiam się nad bankowością/rachunkowością, czyli kierunkiem, z którego kończę licencjata. Myślicie, że uda mi się połączyć pracę ze studiami?

#2 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 31 maj 2019 - 08:04

Na studiach magisterskich masz o wiele mniej zajęć, więc na przykład pół etatu nie powinno być dla Ciebie problemem. Na studia wyższego stopnia zawsze jest warto iść. Pracodawca zawsze będzie patrzył na Twój stopień zawodowy.

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#3 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 12:05

Witam,
Tora, Zachęcam do rozważenia wyboru Wyższych Szkół Bankowych i zapoznania się z kierunkami i specjalnościami, jakie oferujemy. Istnieje u nas również możliwość połączenia dwóch rodzajów studiów realizowanych w tym samym czasie: studia II stopnia i studia podyplomowe. Dzięki temu można uzyskać dwa dyplomy w dwa lata.
Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

#4 Guest_Tora

Guest_Tora
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 00:26

O, dziękuję za odpowiedź. A proszę jeszcze powiedzieć, kiedy rusza u Państwa rekrutacja na studia drugiego stopnia?

#5 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 18:48

ja na WSB na magisterkę zapisałam się online po przez ich stronę.

#6 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 21:12

O, dziękuję za odpowiedź. A proszę jeszcze powiedzieć, kiedy rusza u Państwa rekrutacja na studia drugiego stopnia?

Witam,
Tora, rekrutacja już trwa. Dodatkowo trwa promocja cenowa, zapisując się do 16 lipca czesne wyniesie mniej aż o 600 zł, oraz nie poniesie Pani żadnej opłaty wpisowej.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

#7 Amedika

Amedika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 21:25

Moim zdaniem połączenie pracy ze studiami jak najbardziej jest dobrym rozwiązaniem i wykonalnym ;)

#8 Guest_Mika

Guest_Mika
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 21:25

Czy na studiach II stopnia można się starać o stypendium?

#9 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 12:52

Witam,
Mika, tak, na naszej uczelni istnieje możliwość skorzystania ze stypendiów fundowanych z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, czyli tych samych, z których mogą skorzystać studenci uczelni publicznych, ale dodatkowo WSB ma dla Ciebie zniżki i stypendia fundowane ze środków własnych. Możesz z nich skorzystać również na studiach II stopnia. Po więcej informacji zapraszam na nasza stronę internetową.

Pozdrawiam,

Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

#10 Guest_Mika

Guest_Mika
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 01:24

Czy zapisując się po 16 lipca na studia II stopnia na WSB można jeszcze liczyć na jakąś promocję?

#11 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 09:13

Witam,
Mika, promocja również została przedłużona do 12.08. Zapisując się w tym terminie możesz liczyć na zniżkę w wysokości 300 zł oraz brak opłaty wpisowej.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

#12 Guest_Foria

Guest_Foria
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 23:00

Można zapisać się do Was na magistra za pośrednictwem internetu, a dopiero później dowieść dokumenty? Jestem poza miastem, a boję się, że braknie miejsc na kierunku, który sobie wypatrzyłam.

#13 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 22:29

Witam,

Foria, można się zapisać za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego zajmie Ci około 15 minut. W razie pytań jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

#14 Guest_Foria

Guest_Foria
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 21:36

Dobrze, dziękuję za odpowiedź. Tylko czy przy zapisaniu przez internet obowiązuje również jakaś zniżka?

#15 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 08:11

z tego co wiem to tak, szukaj na stronie, tam na pewno wszytko znajdziesz, widziałam że jeszcze do któregoś września obowiązuje promocja na zapisy

#16 Guest_realista

Guest_realista
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 08:42

Kończę w tym roku studia i stoję przed podjęciem decyzji, czy warto iść na studia mgr. Zastanawiam się nad bankowością/rachunkowością, czyli kierunkiem, z którego kończę licencjata. Myślicie, że uda mi się połączyć pracę ze studiami?

myślę że ci sie nie uda

pozdrawiam

#17 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 09:19

To zależy od tego czy dogadasz się z pracdawcą. Mój brat pracuje na przykład w Aprofi firmie budowlanej i właśnie kończy już magisterkę, potrzebował do zdawania uprawnień do kierowania budowami. Prawdopodobnie przyda Ci się to przy aplikacji na wyższe stanowisko. 

#18 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:41

Dobrze, dziękuję za odpowiedź. Tylko czy przy zapisaniu przez internet obowiązuje również jakaś zniżka?

Witam,

Foria, zniżka obowiązuje bez względu na drogę zapisów, przez Internet również.

W razie pytań jestem do dyspozycji,

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

#19 Guest_oe wsb

Guest_oe wsb
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 05:43

z tego co wiem to tak, szukaj na stronie, tam na pewno wszytko znajdziesz, widziałam że jeszcze do któregoś września obowiązuje promocja na zapisy

Witam,
promocja trwa do 16 września. Po więcej informacji zapraszam na nasza stronę internetową wsb.pl

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

#20 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:41

niestety spóźniłam się z  zapisem na WSB czy promocja cenowa zostanie przedłużona ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych