Skocz do zawartości

Zdjęcie

kocioł smart fire

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 komandos

komandos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 30 maj 2019 - 23:18

Znalazłem na OLX dość ciekawy na pierwszy rzut oka kocioł w dobrej cenie, a szukam czegoś do drugiego domu w którym spędzamy sporą częśc roku , czasem w okresie zimowym z wnukami też więc wydajny kocioł potrzebny bo stary śmieciuch pada. Kocioł nazywa się smart fire , uniwersalny -  na różne paliwa - węgiel na ruszcie, ekogroszek, pelet, ekomiał  no i ruszt dodatkowy do palenia drewnem czy makulaturą a że mam dużo drewna to mi pasuje. Zonie sie podoba bo fajny kompaktowy i w  ciekawym zielonym kolorze ;) Tylko opinii szukam - zna ktos te koły i cos o nich napisze?

#2 Guest_viktor

Guest_viktor
  • Goście

Napisano 31 maj 2019 - 22:51

Zerknąłem - cena niezła, 5 klasa ,ecodesigne, fajnie że można wybrac dowolną konfiguracje no i podajnik z lewej albo prawej  do zamontowania to też uniwersalnie. Można by się zastanawiać

#3 barakuda

barakuda

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 02 październik 2019 - 12:25

Żadne kotły tylko pompa ciepła (np. dobrej jakości polski A-Pic). To jest przyszłość w ogrzewaniu, za to dostaje się dotacje i to właśnie pompą najtaniej ogrzejesz dom. Koniec i kropka.

#4 Klasowa

Klasowa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 16:19

Nie wiem, czy nie lepszy byłby kocioł co od Junkersa, a nie taki wynalazek. Lepiej już zainwestować w tym przypadku w coś porządnego, żeby służyło bezawaryjnie przez długie lata. Nie ma sensu łasić się na tego typu okazje. Postaw na jakość, a na pewno tego nie pożałujesz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy