Skocz do zawartości

Dobry telefon komórkowy

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_TomMar

Guest_TomMar
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 22:48

Cześć wszystkim! Chcę nareszcie zmienić swój telefon, ponieważ niemożliwe już z niego korzystać. Czasami wyłącza się, chociaż ma dobry poziom baterii. Mnie to naprawdę już wkurza...Niestety, nic nie rozumiem w telefonach, zdecydowałem zapytać na forach jakie są najlepsze... Może mnie ktoś coś doradzić? W cenę do 2000 zł.?

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 08:01

Ja od lat stawiam na Samsungi.

Always look on the bright side of life!

#3 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:52

Huawei p20 jest całkiem fajny, do samsungów też mam zaufanie.

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:14

Obecnie mam Huawei i szczerze mówiąc ten telefon mnie denerwuje. Ma wolny czas reakcji, zacina się. Masakra jakaś.

#5 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 21:22

telefon telefonem, ale żeby móc w pełni z niego korzystać potrzebujesz także odpowiedniego kabla USB i nie tylko. Wszystko co potrzebne możesz kupic w sklepie https://mikrusy.pl/baseus-m-22.html i moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie, ponieważ firma robi na prawdę najlepszej jakości sprzęt

#6 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 575 postów

Napisano 07 październik 2019 - 07:14

chyba każdy rozumie coś innego pod tym znaczeniem, dla mnie dobry telefon to taki który się nie zawiesza.

#7 robercik98

robercik98

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 październik 2019 - 17:20

Powiem Ci szczerze, że o ile nie potrzebujesz mega dobrego aparatu, to prawdopodobnie wystarczy Ci xiaomi redmi note 7, co mogę o nim powiedzieć? Świetna pojemność baterii: 4000mah, wystarcza spokojnie na 3 dni (8-10h czasu na włączonym ekranie), solidny a do tego mega tani, bo tylko 750zł. Jeżeli jednak potrzebujesz telefonu do wymagających gier (NFS NO Limit bez problemu działa na redmi note 7), nie wiem jakiś Fortnite albo coś, to kup sobie Xiaomi Mi 9, 2 telefon według testów wydajnościowych antutu, najlepszy jeśli chodzi o jakość/cena, kosztuje w tej chwili coś koło 1600zł.

#8 Majk

Majk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 październik 2019 - 05:50

nie wiem jakiś Fortnite albo coś, to kup sobie Xiaomi Mi 9

Xiaomi mi 9 to nie jedynie telefon do grania w gry, a przede wszystkim zakup na lata - nie 2, lecz min. 3-4. 
Wydajność teog modelui bya dugo na pierwszych miejscach w rankingach światowych, a patrzą na cenę w sklepie Play . To za ten mikroprocesory oraz resztę modułów takiej ceny nie znajdzie się w innych markach! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych