Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zdrowe oświetlenie w biurze

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102638 postów

Napisano 29 maj 2019 - 12:29

Co powinni wiedzieć pracodawcy, by stworzyć dla pracowników zdrowe oświetlenie w biurze? Światło docierające do pracowników powinno nie tylko być przyjazne dla ich oczu ale także ma pozytywnie wpływać na ich koncentrację.

Powrót do artykułu: Zdrowe oświetlenie w biurze

#2 Guest_henry

Guest_henry
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 12:29

Kupiłem do świeżo wyremontowanego biura ledowe lampy milagro. Nie tylko dobrze oświetlają biurka pracowników ale też są energooszczędne i ładnie wyglądają. Często przychodzą tam klienci więc miejsce musi być reprezentacyjne

#3 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 10:29

Bardzo fajne propozycje. Bądź co bądź, jeżeli szukamy ciekawego oświetlenia, zarówno do biura, jak i mieszkania, warto zapoznać się z ofertą, dostępną na szykownydom.com . Wybór różnych modeli lamp w tym przypadku jest bardzo szeroki, a dodatkowo mamy nie tylko możliwość zakupu lamp, jak również praktycznych dodatków do domu, ale także możemy korzystać z fajnych rabatów:).

#4 Rafson

Rafson

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 15:44

Moim zdaniem najlepiej do oświetlenia biurowego sprawdzają się panele ledowe. Taki panel LED 45W spokojnie wystarczy jako zamiennik tradycyjnych świetlówek, a w dodatku jego światło będzie znacznie wyższej jakości. Oczywiście moim zdaniem najlepiej wybierać do biura barwę neutralną, która pobudza nasz organizm do pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych