Skocz do zawartości

Turnus rehabilitacyjny, co myślicie?

turnus rehabilitacyjny rehabilitacja warszawa kręgosłup zdrowie sanatorium

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 08:50

Mam już takie bóle kręgosłupa, że ledwo wytrzymuję. Poszukuję prywatnego ośrodka rehabilitacyjnego, najlepiej w okolicach Warszawy. Czy macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie oferują kompleksową opiekę? Chciałabym wyjechać tam na ok tydzień i po prostu się zregenerować. 20 lat w biurze robi swoje. Mam 45 lat i czuję się jak kaleka. Liczę na Waszą pomoc. Dziękuję. 

#2 Guest_Benia

Guest_Benia
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:35

Ośrodek obok lasu sprawdz. grębiszew. ja tam byłam ostatnio na turnusie i bardzo mi to pomoglo. a jak siedzisz caly czas w biurze to dobrze ci to zrobi, bo okolica jest zielona. glowa tez ci odpocznie. trzymaj sie kochana. pozdrawiam. 

#3 Dulbeb

Dulbeb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 21:47

Jak dla mnie są to przydatne sugestie. Zdecydowanie można na nich polegać.

Trzecia godzina. Trzecia to zawsze za późno, albo za wcześnie, na to, co się chce robić.

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 07:14

To poszukaj w sieci, albo pójść do ortopedy i rozpytaj go.

#5 jozekpole

jozekpole

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:58

Zdecydowanie jest to dobry pomysł. W tamtym roku wysłaliśmy naszą mamę na taki turnus do Goplany w Świeradowie Zdroju. Też z bólami kręgosłupa i po 3 tygodniach intensywnej kuracji, kąpieli i pracy z fizjoterapeutami wróciła jak inny człowiek.

#6 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 14:42

Ja byłam już na 2 turnusach w Centrum Rehabilitacyjnym Obok Lasu. Mają bardzo dobrych specjalistów, którzy potrafią postawić człowieka na nogi. Kadra młoda, ale widać, że chętna do pracy. W dobrej atmosferze zabiegi zawsze są bardziej przyjemne. Ale samo otoczenie też jest piękne. Zielono i jest gdzie pospacerować. Miła odmiana dla typowego mieszczucha jak ja 

#7 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 02 lipiec 2019 - 11:18

To fajna rzecz, przede wszystkim wybór miejsca jest istotny. Warto by było to miejsce gdzie jest spokojnie, a hotel miał dobrą lokalizację ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: turnus rehabilitacyjny, rehabilitacja, warszawa, kręgosłup, zdrowie, sanatorium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych