Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jubiler

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 335 postów

Napisano 27 maj 2019 - 08:31

Witajcie! Potrzebny mi dobry jubiler internetowy, jesteście w stanie jakąś firmę szczególnie podpowiedzieć? Powiem wprost, szukam pierścionka zaręczynowego dla swojej dziewczyny, ale myślę też o zamówieniu dodatkowo kolczyków, albo jakiegoś naszyjnika...Gdzie, czego szukać, co polecacie? Jako mężczyzna nie za bardzo orientuję się w biżuterii, przyznaję bez bicia ;)

#2 kosek77

kosek77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:56

ja polecam ci Anka Biżuteria bardzo dobry sklep z biżuteria od pierścionków po kolczyki i inne błyskotki

#3 biggy

biggy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 18:47

Znam fajne miejsce w sieci, ale dotyczące skupu złota https://skupau.pl/, mają też komis, ale pewnie taka opcja nie do końca Ci odpowiada... Duże sklepy jubilerskie, takie sieciowe, na pewno mają sklepy online, sprawdzałeś? 

#4 Liandsam

Liandsam

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 07:27

Kiedy dałem mojej dziewczynie bransoletkę na moje urodziny, zamówiłem robota ręcznego. Jest droższy, ale wygląda świetnie.

#5 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 11:26

Znam fajne miejsce w sieci, ale dotyczące skupu złota https://skupau.pl/, mają też komis, ale pewnie taka opcja nie do końca Ci odpowiada... Duże sklepy jubilerskie, takie sieciowe, na pewno mają sklepy online, sprawdzałeś? 

Ooo, nie wiedziałam, że jest taka opcja nawet :) Proszę, teraz w internecie wszystko można ogarnąć :) Z tego co widzę mają całkiem fajne ceny na skup :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych