Skocz do zawartości

studia informatyka

studia

wróć do serwisu Sektor Publiczny 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kryspi

Guest_kryspi
  • Goście

Napisano 25 maj 2019 - 18:14

Mam dylemat, skończyłem już jakiś czas temu studia z fizyki. Pracuję na uczelni, ale coraz bardziej mnie ta praca męczy, słabe zarobki, średnia atmosfera w pracy bo jest szansa, że w ogóle zamkną kierunek. Pomyślałem o informatyce, czy mając prawie 40lat jestem w stanie jeszcze to ogarnąć i pracować potem jako informatyk? Gdzie najlepiej w Warszawie robić niestacjonarne?

#2 Guest_onlineekspertwsb

Guest_onlineekspertwsb
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 16:43

Witam! Kryspi, już teraz możesz rozpocząć studia z informatyki w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Dostępne kierunki to Informatyka oraz Informatyka w biznesie (inżynierskie), a także Informatyka w biznesie (licencjackie) Wszelkie informacje na temat rekrutacji dostępne są naszej stronie internetowej wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam, że zapisując się na studia do 30 maja możesz zaoszczędzić 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Nie pobieramy także opłaty wpisowego. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur

Online Ekspert WSB Studia I stopnia

#3 Guest_Abero

Guest_Abero
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 22:02

Jak wygląda kwestia zjazdów na państwa uczelni? Wiem, że wiele szkół organizuje zjazdy w każdy weekend, na co nie mogę sobie niestety pozwolić ze względów rodzinnych i zawodowych. 

#4 Guest_onlineekspertwsb

Guest_onlineekspertwsb
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 17:20

Witam! Abero, zjazdy na studiach niestacjonarnych to średnio 2 zjazdy w miesiącu.

Pozdrawiam, Renata Mazur

#5 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 18:55

czy na takich studiach są też stypendia? Można się się starać o naukowe? Czy start studiów jest od października?

#6 Guest_onlineekspertwsb

Guest_onlineekspertwsb
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 18:07

Witam! Anuka, oczywiście, że mozna skorzystać ze stypendiów. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: wsb.pl/wroclaw/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/stypendia-i-znizki Jeśli chodzi o start studiów to jest on przewidywany na październik.

Pozdrawiam, Renata Mazur

#7 deli

deli

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 19:39

Witaj, możesz podjąć studia informatyczne w Collegium Balticum, wysoka jakość kształcenia, kadra to pracownicy szczecińskich firm informatycznych, praktycy z dużym doświadczeniem w branży.

Oferujemy wysokie stypendia, także naukowe. -> tutaj poczytasz o nich: https://www.cb.szcze...enta/stypendia/

O naszym kierunku i promocjach na kierunku informatyka: --> https://www.cb.szcze...ow/informatyka/

Naprawdę warto: ja już skończyłem tam studia, bardzo dużo się nauczyłem, matematyka nie taka straszna :)

#8 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 24 czerwiec 2019 - 14:04

Jest możliwe takie przebranżowienie się, jednak z Twoim doświadczeniem i zakładam stopniem doktorskim wydaje mi się, że lepiej będzie poszukać pracy w jakichś placówkach badawczych...

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#9 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 22:10

Widziałam, że oferta stypendiów na WSB spora, czy takie same obowiązują dla studentów studiów niestacjonarnych?

#10 Guest_Wieśka

Guest_Wieśka
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 08:00

Widziałam, że oferta stypendiów na WSB spora, czy takie same obowiązują dla studentów studiów niestacjonarnych?

Otóż to , to ciekawe pytanie. . Myślę o podjęciu studiów jednak mam czas tylko w weekendy. 

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:26

Na studia nigdy nie jest za późno, choć wiadomo, że z wiekiem rośnie poziom trudności względem zmian

#12 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 17:43

Otóż to , to ciekawe pytanie. . Myślę o podjęciu studiów jednak mam czas tylko w weekendy. 

To możesz iść na studia zaoczne, nie ma żadnego problemu, na WSB prowadzą kierunek informatyka I stopnia, zjazdy są w weekendy.

#13 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 19:34

Informatyka. Kiedyś była to przepustka do dobrze płatnej pracy,

#14 Guest_onlineekspertwsb

Guest_onlineekspertwsb
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 18:58

Witam! Anuka o stypendia mogą starać się zarówno studenci studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych.

Pozdrawiam, Renata Mazur

#15 Guest_zojka

Guest_zojka
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 01:55

Czy można płacić w ratach za studia na WSB? Nie wiem, czy uda mi się zapłacić całą kwotę jednorazowo...

#16 Guest_onlineekspertwsb

Guest_onlineekspertwsb
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 17:54

Witam! Zojka, za studia nie musisz płacić od razu z góry za cały rok. Możliwa jest płatność w ratach: 2,10 lub 12.

Pozdrawiam, Renata Mazur

#17 Guest_Arka

Guest_Arka
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 12:27

Sądzę że studia informatyczne  są dobrą przepustką do przyszłości. z tym że trzeba znaleźć odpowiedni kierunek.

#18 AnnaMar

AnnaMar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 lipiec 2019 - 18:41

Zawsze możesz zaczekać i spróbować jak troszkę odpoczniesz. 

#19 Guest_Begi

Guest_Begi
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:26

Moim zdaniem wszystkie kierunki związane z informatyką sa z przyszłością. Sama w tym roku zaczynam na wsb i mam pewność że nie będę miała problemu ze znalezieniem pracy. 

#20 Guest_Zuza

Guest_Zuza
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 15:44

Wsb to renomowana uczelnia . Kierunek informatyczny maja rozbudowany.  Po ukończeniu pracę znalazłem od ręki. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych