Skocz do zawartości

Zdjęcie

drukarka do firmy

wróć do serwisu Księgowość 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 maj 2019 - 08:49

Jakie niedrogie drukarki polecacie? Najleiej laserowa, z duplexem, wifi, skanerem, dobrze jakby miała już dostępne zamienniki.

#2 Guest_reskann

Guest_reskann
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 19:37

Jak zależy Ci na dobrej jakości to tylko activejet. Od paru lat na nich drukuję, drukarka jak nowa, wydruk jak na oryginalnych tuszach.

#3 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 12:49

Nie pytaj na forum, tylko idź do 2-3 specjalistycznych sklepów i zapytaj. Będziesz miała propozycje i możesz wówczas wybrać najtańszą, co nie oznacza, że najlepszą.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

#4 Guest_kawozzz

Guest_kawozzz
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 19:45

Nie pytaj na forum, tylko idź do 2-3 specjalistycznych sklepów i zapytaj. Będziesz miała propozycje i możesz wówczas wybrać najtańszą, co nie oznacza, że najlepszą.

no a mi się wydaje że od tego są właśnie fora żeby doradzać, sprawdź sobie kilka modeli brothera, oni mają dobre urządzenia i łatwo kupić zamienniki, polecane activejet an pewno będą

#5 pawel29010

pawel29010

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 08:30

Polecam brothera, tanio wychodzi w eksploatacji i bez żadnych usterek u mnie od 3 lat.

Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić.

#6 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 19:33

Droższa w zakupie to tańsza w eksploatacji :)

#7 Ravadis

Ravadis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 12 lipiec 2019 - 08:51

W przypadku sprzętu firmowego warto od razu zaopatrzyć się w coś porządnego. Moją uwagę zwróciła ostatnio oferta ze strony: https://robo3d.eu/pl/n/11 znajdziecie tam między innymi drukarki 3d. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym i to właśnie on polecił mi produkt tego typu. Zerknijcie sobie ;) Może również dla Was okaże się to być odpowiednia opcja.

#8 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:41

Jak często kupujecie tusze?

#9 ramona

ramona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 28 lipiec 2019 - 19:30

zależy jak często się drukuje, ja kupuję średnio raz na 2-3 miesiące, activejet jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodły, są wydajne, mają dobre nasycenie kolorów, nie robią smug

#10 Egzoria

Egzoria

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 18:23

Odpowiednia drukarka w firmie to postawa.

#11 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:21

Moim zdaniem możesz pomyśleć o drukarce Epson. Ja użytkuje Epson L365 i jest rewelacyjna.  Jest naprawdę wydajna, tania w użytkowaniu. Nie ma też problemu z tonerami, bo jest uzupełniania płynnym tusze w bardzo łatwy sposób. 

#12 Izak

Izak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:44

My mamy wszystkie drukarki z HP, są niedrogie, a solidne.

#13 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:13

Niedroga drukarka do firmy? To powodzenia w użytkowaniu :) choć pewnie zależeć będzie od intensywności korzystania z niej.

#14 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:07

Zdecydowałam się na model L6190 z epsona i muszę przyznać, że to bardzo wydajny sprzęt. Nie mam zastrzeżeń, tusze też nie są drogie, na czym najbardziej mi zależało. Teraz mają promocje, jak się kupi wybrany model, to można uzyskać zwrot kasy, trzeba tylko wypełnić jakiś formularz na ich stronie.

#15 januszperon

januszperon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 18:54

Polecam HP, mam w małym biurze od 10 lat i nigdy nie było z nią problemów.
Mają różne kombajny.

z

#16 agus123

agus123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 11:50

Zdecydowałam się na model L6190 z epsona i muszę przyznać, że to bardzo wydajny sprzęt. Nie mam zastrzeżeń, tusze też nie są drogie, na czym najbardziej mi zależało. Teraz mają promocje, jak się kupi wybrany model, to można uzyskać zwrot kasy, trzeba tylko wypełnić jakiś formularz na ich stronie.

Korzystałam z cashbacku w epsonie, zaoszczędziłam dzięki temu 180 złotych zawsze to coś. Ich drukarki nie są złe, większość to urządzenia wielofunkcyjne. Czy warto? Moim zdaniem tak, bo ceny mają dość przystępne. Ja miałam akurat ograniczony budżet, a mimo to udało mi się wybrać dobrej jakości sprzęt.

#17 Guest_erta

Guest_erta
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 22:13

czy do drukarek epson łatwo da się kupić zamienniki, waham się między nim a urządzniem brother, bo wiem że w tym drugim przypadku zamienniki na penwo ię znajdą

#18 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:42

Wszystko zależy od tego ile drukujecie. Wiadomo, jakieś podstawowe wydruki tzw. "na teraz" można zrobić praktycznie na każdej, nawet najtańszej drukarce, ale ogólnie większe ilości, bądź jakieś specjalne teczki i tym podobne lepiej zamawiać w taniej drukarni. Świetnym przykładem jest Diamond Druk www.diamond-druk.pl, gdzie mają bardzo korzystną relację jakości do ceny. Stawiają na najwyższej jakości nadruk, a przy tym oferują takie rabaty, że oferta staje się konkurencyjna i nie do przebicia. Do tego darmowa wysyłka (na terenie kraju). Znajdziecie u nich wszystko to, co potrzebne będzie do waszej firmy.

#19 domi.nika

domi.nika

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 08:46

Polecam drukarkę laserową na przykład tego typu https://vobis.pl/kom...m452nw-cf388a-1. Ja używam laserowej i jestem zadowolona 

#20 Guest_jeloa

Guest_jeloa
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 17:34

ja bym jednak obstawiał markę brother, dużo pewniejsze i tańsze w eksploatacji, ja jestem zadowolony z mojego urządzenia, drukuję tylko na zamiennikach activejet, najlepsze są

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych