Skocz do zawartości

Zdjęcie

drukarka do firmy

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 anuka

anuka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 24 maj 2019 - 08:49

Jakie niedrogie drukarki polecacie? Najleiej laserowa, z duplexem, wifi, skanerem, dobrze jakby miała już dostępne zamienniki.

#2 Guest_reskann

Guest_reskann
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 19:37

Jak zależy Ci na dobrej jakości to tylko activejet. Od paru lat na nich drukuję, drukarka jak nowa, wydruk jak na oryginalnych tuszach.

#3 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 12:49

Nie pytaj na forum, tylko idź do 2-3 specjalistycznych sklepów i zapytaj. Będziesz miała propozycje i możesz wówczas wybrać najtańszą, co nie oznacza, że najlepszą.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

#4 Guest_kawozzz

Guest_kawozzz
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 19:45

Nie pytaj na forum, tylko idź do 2-3 specjalistycznych sklepów i zapytaj. Będziesz miała propozycje i możesz wówczas wybrać najtańszą, co nie oznacza, że najlepszą.

no a mi się wydaje że od tego są właśnie fora żeby doradzać, sprawdź sobie kilka modeli brothera, oni mają dobre urządzenia i łatwo kupić zamienniki, polecane activejet an pewno będą

#5 pawel29010

pawel29010

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 lipiec 2019 - 08:30

Polecam brothera, tanio wychodzi w eksploatacji i bez żadnych usterek u mnie od 3 lat.

Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić.

#6 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 772 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 19:33

Droższa w zakupie to tańsza w eksploatacji :)

#7 Ravadis

Ravadis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaZabrze

Napisano 12 lipiec 2019 - 08:51

W przypadku sprzętu firmowego warto od razu zaopatrzyć się w coś porządnego. Moją uwagę zwróciła ostatnio oferta ze strony: https://robo3d.eu/pl/n/11 znajdziecie tam między innymi drukarki 3d. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym i to właśnie on polecił mi produkt tego typu. Zerknijcie sobie ;) Może również dla Was okaże się to być odpowiednia opcja.

#8 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:41

Jak często kupujecie tusze?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych