Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ewidencja PPK - 3 nowe instytucje finansowe

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671692 postów

Napisano 21 maj 2019 - 21:56

W ewidencji PPK pojawiły się 3 nowe instytucje finansowe oferujące swoje usługi w ramach programu dodatkowego oszczędzania na emeryturę. Wpisane zostały: Nationale-Nederlanden PTE, TFI Allianz, PKO TFI.

Powrót do artykułu: Ewidencja PPK - 3 nowe instytucje finansowe

#2 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 21:56

Przynajmniej jest w czym wybierać. A im jest większy wybór tym warunki bedą coraz lepsze. U nas w sumie cały czas drązymy temat wyboru jednego funduszu dla wszystkich pracownikow. Ale to związkku musza sie opowiedziec czego chca ludzie

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 06:04

Państwo będzie rozdawało nasze pieniądze na prawo i lewo na 300+, 500+, mama+, 13 emeryturę, a nam się każe dodatkowo oszczędzać, bo nie ma pieniędzy. Złodziejski system PPK skończy się jak OFE, bo podział pieniędzy z PPK już jest zapisany w ustawie - w razie problemu nie będzie trzeba zgodności z konstytucją dla grabieży badać, bo już  z góry wiadomo jak pieniądze z PPK zostaną podzielone i że przejmie je państwo.

#4 wacława

wacława

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 22 maj 2019 - 12:42

Ja tam cieszę się że te ppk zacznie funkcjonować bo nadszedł czas żeby czlowiek jak skończy pracować to był pewny emerytury. Teraz mam nadzieję, że tak będzie. W końcu wtedy też chcemy trochę tego życia poużywać :P

#5 sakira23

sakira23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 maj 2019 - 20:15

Nie jestem za rozdawnictwem, jestem pewna że prędzej czy później to się źle skońćzy. ale dlaczego ppk porównywać do tej całej reszty? tu właśnie musisz pracować aby coś odkładać, w nagrodę jeszcze dusigrosze pracodawcy coś dołożą no i państwo, a hajs będzie inwestowany. nic za darmo. nie widzę tutaj żadnej racjonalnej przesłanki aby ppk podzieliło losy ofe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych