Skocz do zawartości

Zdjęcie

Panele fotowoltaiczne

wróć do serwisu Sektor Publiczny 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 allena

allena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 30 sierpień 2020 - 17:01

Moim zdaniem fotowoltaika to przyszłość. Prędzej czy później galopujące ceny prądu będą nas "zmuszać" do przejścia na zieloną energię. Warto sobie poczytać o fotowoltaice, orientować się w temacie, moim zdaniem im szybciej przejdziemy na taki system, tym lepiej. Krótko i na temat są opisywane różne kwestie z tym związane na https://pgmpv.pl/baza-wiedzy-pgm/

#22 Guest_Zalewski

Guest_Zalewski
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2020 - 18:56

Pewnie, że jest sens, a panele fotowoltaiczne wraz z panelami na podczerwień to ogrzewanie za darmo. Czysta oszczędnośc. My mamy akurat panele z Infrashop, pierwsi w polsce zajęli się ich sprzedażą. Konkretna firma, mają panele najlepszych marek

#23 MilenaPodgórna

MilenaPodgórna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 wrzesień 2020 - 14:53

Według mnie panele fotowoltaiczne to bardzo dobre rozwiązanie, inwestycja w przyszłość. Ja mam u siebie panele od roku i różnica w rachunkach jest bardzo widoczna. Niestety z tego co wiem to obecnie ciężko jest wybrać dobrą firmę, która wszystko załatwi... Ja korzystałam z usług FG Energy i mogę powiedzieć, że byłam i jestem zadowolona. Po pierwsze, ominęła mnie cała papierkowa robota, firma wszystko załatwiła za mnie. Zajęli się również dofinansowaniem. Dla mnie bardzo ważne było to, żeby ktoś mi wszystko dokładnie wytłumaczył. Panowie z FG wszystko mi wyjaśnili i rozpisali. Kosztorys i projekt dotarł do mnie bardzo szybko no i co najważniejsze panele działają bez problemu do dzisiaj.Zdecydowanie mogę polecić tę firmę.

#24 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 18 październik 2020 - 15:20

Ja również uważam, że warto zainteresować się odnawialnymi źródłami energii. Sama od ponad roku posiadam instalację fotowoltaiczną na dachu mojego domu. Projekt i montaż urządzeń wykonała dla mnie firma www.produkuj-prad.pl. Panele są bardzo wydajne, bezawaryjne i proste w obsłudze.

#25 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:27

Panele fotowoltaiczne - co sądzicie? Jest sens je zakładać? 

Oczywiście, ze jest sens! Ja zakładałam przez firmę Solysis i jestem bardzo zadowolona- zarówno z paneli, jak i z komunikacji z firmą i wykonanej przez nich pracy. Jeśli rozwazasz instalację paneli to polecam rozwazenie wspolpracy z Solysis

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy