Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozwód na pierwszej rozprawie - kiedy możliwy?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671692 postów

Napisano 16 maj 2019 - 08:53

Wiele osób zadaje sobie pytanie: co zrobić żeby dostać rozwód na pierwszej rozprawie? By sąd okręgowy orzekł wyrok rozwiązujący małżeństwo musi być spełniony jeden zasadniczy warunek.

Powrót do artykułu: Rozwód na pierwszej rozprawie - kiedy możliwy?

#2 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 08:53

Mi rozwód udało się uzyskać bardzo szybko dzięki pomocy mojego prawnika z Gliwic Tomasza Dąbrowskiego. Od początku był niesamowicie zaangażowany w moją sprawę czego efekty było widać na sali sądowej. Natomiast artykuł bardzo ciekawy i myślę że z pewnością pomocny dla osób szukających porady.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 09:45

można i bez prawnika jedna rozprawa (raz przełożona, bo nie było sędziego), zgoda odnośnie braku winnego, brak majątku, brak dzieci, trwały rozpad, nawet wysłuchania nie było zbyt szczegółowego, kilka miesięcy czekania było większym stresem niż sama rozprawa

#4 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 11:53

Zainteresowanych kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam z kolei na mój blog, na którym można zapoznać się także z moją działalnością: rozwody-koscielne.eu
dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#5 Koktajl

Koktajl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 maj 2019 - 17:26

na pewno trzeba mieć dobrego adwokata :) dzięki http://adwokat-dratwa.pl/mój rozwód przebiegł bardzo szybko i sprawnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych