Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiecie jaka jest najdroższa kawa na świecie?

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ksieg-32

ksieg-32

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 maj 2019 - 18:21

Cześć, czytałem ostatnio na Blogu Chefstore taki artykuł - Najdroższa kawa świata i tam było po prostu super opisane co to takiego jest Kopi Luwak, z czego się ją produkuje. No naprawdę kosmos, polecam Wam szczerze tego typu artykuły, tym bardziej że na wspomnianym blogu chefstore pisali też o dwóch innych, równie ciekawych i niemal równie drogich odmianach kawy. Dla mnie to niesamowite, ile może kosztować taka zbyteczna w sumie rzecz jak nasza popularna "mała czarna".

#2 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 maj 2019 - 20:39

Powiem, że kiedyś nie interesowałem się w ogóle kawą. Brałem pierwszą lepszą, a teraz sam zwracam na to uwagę, ale no niektóre odmiany są raczej poza zasięgiem budżetowym by pić je na co dzień.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#3 gruda

gruda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 maj 2019 - 13:41

Jeśli kogoś stać to może sobie pozwolić na taką kawę, z pewnością jest zachwycająca.

#4 ksieg-32

ksieg-32

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 07:16

Dzięki za odpowiedzi Panowie, w ogóle Wam powiem że tam są super tam są artykuły. Teraz czytam kolejny poradnik, tym razem o tym jak zrobić espresso i powiem Wam, wszystko czytelnie rozpisane, naprawdę można polecać tego typu miejsca w sieci bo to czysta wartość :). Pozdrawiam!

#5 marina11

marina11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 12:04

jakos mnie to nie przekonuje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych