Skocz do zawartości

kiedy okres wypowiedzenua

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 14:30

Umowę mam do 17 lipca,umowa na czas określony.Do kiedy powinnam dostać wypowiedzenie i czy mam miec powód zapisany dlaczego nie bede mieć kolejnej umowy???W umowie mam zapisane miesięczne wypowiedzenie???

#2 Guest_malwina

Guest_malwina
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 14:39

jak będą chcieli WYPOWIEDZIEĆ to dostaniesz miesięczne wypowiedzenie, bez uzasadnienia

jak nie będą chcieli PRZEDŁUŻAĆ to mogą powiedzieć o tym w dowolnym terminie, bez uzasadnienia

#3 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 14:40

Nie dostaniesz wypowiedzenia. Umowa zakończy się z upływem terminu.
Nic nie trzeba uzasadniać.
Termin masz taki na wypadek gdybyś to ty chciał wypowiedzieć, ale czy jest prawidłowy nie wiadomo, bo nie jest to zależne od tego co napisane tylko od tego jak długo pracujesz.

#4 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 14:56

Pracuje od 2017r.Czyli żadnego odswiadczenia nie powinienem dostać ze np.zle pracowalem gubilem papiery w pracy?Pytam ponieważ zle mi się pracuje dokumenty mi są chowane,zabierane,pracownicy robią na złość.Dlatego nawet w kadrach nie pytam się ani nikogo co dalej z moja umowa bo mi nie zależy...

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 15:14

Nic nie dostaniesz, jeśli umowa będzie trwała, to poprosi zakończy się z terminem.
Chyba, że pracodawca wypowie ci wcześniej no to dostaniesz tylko pismo informujące i to wszystko.
Nie musi uzasadniać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych