Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór laptopa z wyższej półki - porady

Wybór laptopa

wróć do serwisu Kadry 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 10 maj 2019 - 18:21

Cześć,

Czy znajdę tutaj osoby, które będą mi w stanie polecić na jakie laptopy warto zwrócić uwagę podczas wyboru wersji biznesowych? Zależy mi przede wszystkim na dobrych parametrach, wytrzymałości i też dość przystępnej wadze bo jednak często jeżdżę na wyjazdy służbowe. Najlepiej aby były to podpowiedzi z własnego doświadczenia oraz jak macie dobre sklepy, gdzie można liczyć na przystępne ceny to oczywiście piszcie, chętnie zobaczę!

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 13 maj 2019 - 22:36

Jeśli chodzi o laptopa do intensywnej pracy to na pewno nie może być to pierwszy lepszy model. Dlatego zamiast szukać je w dużych sklepach sieciowych z elektroniką, sprawdź https://korzystneit.pl/zbook-c4593 ponieważ tutaj może są propozycje z  trochę wyższej półki cenowej, ale jednak specyfikacją oraz parametrami jak najbardziej się bronią. 

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 872 postów

Napisano 17 maj 2019 - 05:57

Patrz na specyfikacje i porównać jakie mają bebechy. W sieci można też znaleźć porady odnośnie tego, na co powinno się zwrócić uwagę.

#4 Scotlander

Scotlander

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 maj 2019 - 09:46

Jeżeli dużo potrzebujesz, to znaczy szukasz Ultrabooka wg. specyfikacji Microsoft. Królem tej kategorii jest Lenovo ThinkPad X1 Carbon.

Ceny nowych zaczynają się od 5000zł, do mocno powyżej 10000zł, w zależności od konfiguracji. Poleasingowy możesz wyrwać 70% taniej

Biznesowe laptopy DELL 70% taniej. Gwarancja FV23%

#5 Stenka

Stenka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 maj 2019 - 16:22

Takich ofert nie brakuje, można korzystać do woli. Wystarczy chwilkę poszukać.

Tylko świnie siedzą w kinie.

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 359 postów

Napisano 22 maj 2019 - 20:30

Jeśli chodzi o laptopa do intensywnej pracy to na pewno nie może być to pierwszy lepszy model. Dlatego zamiast szukać je w dużych sklepach sieciowych z elektroniką, sprawdź https://korzystneit.pl/zbook-c4593 ponieważ tutaj może są propozycje z  trochę wyższej półki cenowej, ale jednak specyfikacją oraz parametrami jak najbardziej się bronią. 

Też wydaje mi się, że będzie to dobra opcja jeśli szukasz porządnego sprzętu do pracy bądź działalności biznesowej. Może są trochę droższe względem normalnych modeli, ale też parametry i wykonanie mają tutaj kluczowe znaczenie. Lepiej kupić go raz niż co chwilę później wymieniać. 

#7 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 23 maj 2019 - 15:47

Jakieś preferencje dot. przekątnej ekranu?

#8 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 28 maj 2019 - 10:22

Akurat jeżeli o mnie chodzi to ja uważam, że przekątna nie powinna być mniejsza niż 15 cali, do tego trwała bateria i szybkość działania. Może i ja patrząc na te parametry znajduję u nich coś dla siebie. 

#9 Guest_Rosecki

Guest_Rosecki
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 11:21

To prawda w przypadku korzystneit.pl  to rzeczywiście oferta modeli jest bardzo szeroki. Moim zdaniem na sprzęcie służącym do pracy nie warto oszczędzać, ponieważ musi się sprawdzać na co dzień dobrze i też nie ciąć się kiedy coś ważnego na nim wykonujemy. Dlatego przemyśl, czy właśnie nie lepiej trochę dołożyć i wybrać model który jest ceniony przez użytkowników i nie zawodzi. 

#10 Adpuk

Adpuk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 29 maj 2019 - 12:11

Biznesowy laptop to ja bym polecał coś tak do 14" jeśli chodzi o ekran :) żeby był lekki, mobilny sprzęt. Z tej oferty https://korzystneit.pl/na biznesowe laptopy to kilka bym mógł polecić, jak coś pisz priv.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych