Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie piece konwekcyjno-parowe do gastronomii?

Jakie piece konwekcyjno-parow

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 286 postów

Napisano 10 maj 2019 - 15:20

Cześć,

Chciałbym zapytać Was na jakie piece konwekcyjno-parowe warto będzie postawić, jeżeli chodzi o gastronomię? Szukam przede wszystkim wysokiej jakości rozwiązań, aby zaraz po rozpoczęciu biznesu nie trzeba było oddawać ich do serwisów i narażać się na duże koszty. Z tego co widzę to sporo pozytywnych opinii jest o producencie Resto Quality. Pozdrawiam!

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 12 maj 2019 - 12:53

W gastronomii jednak dobry sprzęt to podstawa, jeśli chcesz zrobić dobre jedzenie i też nie martwić się później o jego przechowywanie. Co do pieców konwekcyjnych to ja również jestem za Muli Gastro i uważam, że to bardzo dobra inwestycja jeśli właśnie stawiasz na jakość. Cenowo wyglądają również w porządku, a czy już masz na oku konkretny model?

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 492 postów

Napisano 15 maj 2019 - 21:40

Podzielam opinie poprzednika, ponieważ też korzystamy ze sprzętu od Resto Quality, a dokładnie ich pieców do pizzy, które jak na razie sprawdzają się bardzo dobrze i co ważne wcale nie generują problemów z wysoką awaryjnością. W końcu jest to sprzęt co do którego mam pewność i jak na razie wszystkie pizze wychodzą właśnie z nich. Podsumowując dobrze zainwestowane pieniądze. 

#4 Martyneczka

Martyneczka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 16 maj 2019 - 20:57

Jak się chce by cos dobrze funkcjonowało i to trochę pieniędzy trzeba wydać, tym bardziej, ze taki piec mało nie kosztuje. Cena generalnie sie około 50 tys. zł ale warto ;) I grunt by zaopatrzyć się w dobrym miejscu. A jak już tu jestem, bo widzę że są tutaj również osoby, które maja chyba swoje restauracje. Powiedzcie mi jak u Was wygląda jeżeli chodzi o obsługę najmłodszych klientów? jakie macie warunki? Bo ja np mam i... przedwczoraj dowiedziałam się, że na wakacje ma zostać wydany przewodnik Restauracja Przyjazna Dzieciom, w przewodniku tym można się pokazać za drobną opłatą 250 zł netto ;) Według mnie fajna sprawa. Dużo na ten temat piszą tutaj http://restauracjeprzyjaznedzieciom.plJa bardzo chętnie w tym wezmę udział, tym bardziej że można pakiet korzyści otrzymać ;)

#5 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 20 maj 2019 - 12:10

Gdzie szukać porad na ten temat?

#6 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 22 maj 2019 - 08:13

No właśnie nie ma zbyt wiele ciekawych artykułów, dlatego warto czasami zapytać na forum. Cena za dobry sprzęt jest oczywiście wyższa, ale w dłuższym okresie czasu na pewno Ci się to zwróci. W przypadku wyboru jak najbardziej pod uwagę warto brać Resto Quality bo mają sprzęt z najwyższej półki. My kupowaliśmy tutaj również piece do pizzy i na pierwszy rzut oka widać, że nie jest to rozwiązanie na kilka miesięcy. Piece są wydajne i bardzo dokładnie wykonane.

#7 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 09:13

No to i ja będę musiał sobie sprawdzić co ciekawego mają w ofercie i może niedługo postawimy na ich sprzęt, bo piece do pizzy i te konwekcyjne są już u nas na tzw. "dożyciu" więc pewnie niedługo trzeba będzie zabrać się za konkretną ich wymianę. 

#8 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 sierpień 2020 - 06:08

Na rynku jest sporo firm, ale należy mieć na uwadze to, że piec konwekcyjno parowy powinien być jak najlepszej jakości. Jest to istotne ze względu na jego charakter działania. Im lepsza firma, tym dłużej taki piec posłuży. Warto więc zainwestować w coś wyższej klasy, aby nie mieć problemów w przyszłości z ciągłymi serwisami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych