Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lucart franczyza

Lucart franczyza

wróć do serwisu Kadry 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Cezi

Guest_Cezi
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 23:27

Kontaktował się ktoś z Was z nimi przez e-mail, jeśli tak to jakie informacje udało się Wam wyciągnąć?

#22 Guest_KazimierzMiz

Guest_KazimierzMiz
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 23:35

Wiesz co ja podzielam akurat pozytywne zdanie na temat LucArt, według mnie to jedna z naprawdę nielicznych firm na którą można stawiać w zakresie otwierania biznesu franczyzowego związanego z motoryzacją,  który fajnie się rozwija i daje zarobić.

#23 Guest_Eskel

Guest_Eskel
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 08:25

Kontaktował się ktoś z Was z nimi przez e-mail, jeśli tak to jakie informacje udało się Wam wyciągnąć?

Napisz na sales@lucart.pl , wszystko Ci dokładnie przedstawia i pokażą cały model współpracy.

#24 Guest_Romnann

Guest_Romnann
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 08:26

Ja prowadzę sklep we franczyzie z lucart i jak coś to mogę coś podpowiedzieć. Działam już ponad rok, zyski mam spore szerze mówiąc, w zasadzie to nie potzrebowałem wiele czasu na rozrkęcenie sklepu bo od lucarta mam bardzo niskie ceny hurtowe to i dla klientów ceny są atrakcyjne i jest ruch.

#25 Adpuk

Adpuk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 03 październik 2019 - 12:18

Osobiście nie dzialam z tą franczyzą, ale mój ojciec tak i to już od dłuższego czasu. Z tego co wiem, zyski z tego są duże i interes się kręci. Co do niskich cen hurtowych to prawda, lucart ma chyba najniższe w Polsce.

#26 Kamon

Kamon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 03 październik 2019 - 12:28

Tu macie więcej informacji http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/, ja właśnie ogarniam sobie lokal na sklep motoryzacyjny, który będzie we franczyzie z lucartem

#27 Belek

Belek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 03 październik 2019 - 12:29

Lucart to znana marka w tej branzy, więc jestem na tak. Co prawda, nie prowadzę sklepu we franczyzie pod szyldem Lucart, ale to i owo w tych tematach wiem i jak mam już polecac jakąś markę do franczyzy przy sprzedaży artykułów motoryzacyjnych to na pewno Lucart.

#28 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 18:08

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/wspolpraca Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#29 Guest_aduriz

Guest_aduriz
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 17:22

Chciałbym otworzyć placówkę partnerską w Nest Banku i mam pytanie - jak wyglądają szkolenia i jak długo trwają? Są płatne?

#30 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 18:30

Chciałbym otworzyć placówkę partnerską w Nest Banku i mam pytanie - jak wyglądają szkolenia i jak długo trwają? Są płatne?

Szanowny Panie, szkolenia franczyzowe są darmowe odbywają się w Centrali Banku w Gdańsku. Trwają 4 dni i kończą się testem. Nest Bank zapewnia salę, materiały i catering. Partner musi pokryć tylko koszt dojazdu i zakwaterowania. Dodatkowo Nest Bank zapewnia szereg szkoleń dostępnych na platformie e-lerningową dla wszystkich partnerów. Więcej informacji: nestbank.pl/wspolpraca

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych