Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lucart franczyza

Lucart franczyza

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 10 maj 2019 - 13:25

Witam!

Co sądzicie na temat wyboru franczyzy LucArt jako otworzenie własnego biznesu, a dokładnie sklepu motoryzacyjnego. Czy jest to opcja warta uwagi? Nie miałem wcześniej żadnego doświadczenia w prowadzeniu biznesu, dlatego zdecydowałem się na franczyzę. Poza tym oferują zdecydowanie najlepsze ceny na zakup towaru, więc z konkurencyjnością cen nie powinno być wtedy problemów. 

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 13 maj 2019 - 08:08

Moim zdaniem to jedna z lepszych opcji, jeżeli chodzi o swój biznes. Dlatego ze swojej strony polecam również odwiedzić ich stronę i zakładkę http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/ gdzie jest trochę więcej informacji oraz materiał wideo dlaczego warto rozważyć wybór takiej opcji franczyzowej. 

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 18 maj 2019 - 14:03

Moim zdaniem to jedna z lepszych opcji, jeżeli chodzi o swój biznes. Dlatego ze swojej strony polecam również odwiedzić ich stronę i zakładkę http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/ gdzie jest trochę więcej informacji oraz materiał wideo dlaczego warto rozważyć wybór takiej opcji franczyzowej. 

Myślę, że to niezła opcja na franczyzę bo akurat co do tego typu biznesów są one opłacalne.  Co innego w przypadku gastronomii tam bardzo ważna jest lokalizacja i też smak z którym czasami można nie trafić. Dlatego warto sobie wszystko dokładnie przejrzeć jak działają w LucArt, a przede wszystkim pomysły które mogą przyjąć się w danej lokalizacji i gdzie jest najmniejsza konkurencja.

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 359 postów

Napisano 24 maj 2019 - 22:19

Wstępnie sobie sprawdziłem jak to wygląda i w przypadku LucArt całkiem dobrze taką formę przygotowali. Dlatego koniecznie daj znać jak to wygląda, gdy już się zdecydujesz bo jeśli wsparcie jest na odpowiednim poziomie i do tego nie ma problemów z dostawami, cenami produktów itd. to może się fajnie rozkręcić.

#5 Guest_Grzesiem

Guest_Grzesiem
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 07:29

Z tego co widzę to rzeczywiście jest to ciekawa opcja współpracy, która może przełożyć się na fajne zarobki. Jeśli trafisz w niszę, gdzie nie ma mocnej konkurencji to zarobić na pewno na tym można. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych