Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lucart franczyza

Lucart franczyza

wróć do serwisu Kadry 26 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 10 maj 2019 - 13:25

Witam!

Co sądzicie na temat wyboru franczyzy LucArt jako otworzenie własnego biznesu, a dokładnie sklepu motoryzacyjnego. Czy jest to opcja warta uwagi? Nie miałem wcześniej żadnego doświadczenia w prowadzeniu biznesu, dlatego zdecydowałem się na franczyzę. Poza tym oferują zdecydowanie najlepsze ceny na zakup towaru, więc z konkurencyjnością cen nie powinno być wtedy problemów. 

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 13 maj 2019 - 08:08

Moim zdaniem to jedna z lepszych opcji, jeżeli chodzi o swój biznes. Dlatego ze swojej strony polecam również odwiedzić ich stronę i zakładkę http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/ gdzie jest trochę więcej informacji oraz materiał wideo dlaczego warto rozważyć wybór takiej opcji franczyzowej. 

#3 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 18 maj 2019 - 14:03

Moim zdaniem to jedna z lepszych opcji, jeżeli chodzi o swój biznes. Dlatego ze swojej strony polecam również odwiedzić ich stronę i zakładkę http://lucart.pl/zos...ranczyzobiorca/ gdzie jest trochę więcej informacji oraz materiał wideo dlaczego warto rozważyć wybór takiej opcji franczyzowej. 

Myślę, że to niezła opcja na franczyzę bo akurat co do tego typu biznesów są one opłacalne.  Co innego w przypadku gastronomii tam bardzo ważna jest lokalizacja i też smak z którym czasami można nie trafić. Dlatego warto sobie wszystko dokładnie przejrzeć jak działają w LucArt, a przede wszystkim pomysły które mogą przyjąć się w danej lokalizacji i gdzie jest najmniejsza konkurencja.

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 24 maj 2019 - 22:19

Wstępnie sobie sprawdziłem jak to wygląda i w przypadku LucArt całkiem dobrze taką formę przygotowali. Dlatego koniecznie daj znać jak to wygląda, gdy już się zdecydujesz bo jeśli wsparcie jest na odpowiednim poziomie i do tego nie ma problemów z dostawami, cenami produktów itd. to może się fajnie rozkręcić.

#5 Guest_Grzesiem

Guest_Grzesiem
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 07:29

Z tego co widzę to rzeczywiście jest to ciekawa opcja współpracy, która może przełożyć się na fajne zarobki. Jeśli trafisz w niszę, gdzie nie ma mocnej konkurencji to zarobić na pewno na tym można. 

#6 Guest_Kilecki

Guest_Kilecki
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 11:01

Mają najniższe ceny, do tego towar wyłącznie od sprawdzonych producentów którzy są cenieni przez klientów na całym świecie. Do tego dobra organizacja i marketing są w stanie zapewnić nam naprawdę dobry rozwój własnej działalności i zdobycie już konkretnego grona klientów. 

#7 Guest_Pitres

Guest_Pitres
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 23:55

Też zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy ze wspólnikiem i nie żałujemy. Mają bardzo fachowe podejście, konkretne warunki i też trzymają się umowy. Praktycznie od razu mieliśmy już swoich klientów, ceny za towar najniższe w okolicy i niczego nie brakuje bo dostawy są realizowane terminowo. Zarabiamy coraz lepiej i też może otworzymy drugi taki punkt w miejscowości obok. 

#8 Guest_Grzechu

Guest_Grzechu
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 07:39

Interesujący temat i fajnie się rozwija, zobaczymy w takim razie jak to się dalej rozwinie i czy na tą współpracę się zdecydujesz. 

#9 Guest_Kosi

Guest_Kosi
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 08:20

Właśnie, a jak chcecie sobie dokładnie sprawdzić jak wygląda to u Nich to zajrzyjcie na stronę lucart.pl zawarli tam większość informacji i pewnie na resztę odpowie ich obsługa więc w sprawy techniczne raczej nie ma się co zagłębiać tutaj, bo trzeba to poznać samemu dokładnie i przekonać się, czy to dobra opcja inwestycji czy może lepiej będzie postawić na coś zupełnie innego. 

#10 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 08:52

Ostatecznie też zdecydowałem się postawić na LucArt, bo przedstawili mi konkretne informacje, dane i też zauważyłem na http://lucart.pl/o-nas/  że współpracują z topowymi producentami części, olejów, akcesoriów itd. W takim razie czekamy na Twoją odpowiedź, czy jednak poszedłeś w tym kierunku inwestycyjnym. 

#11 Guest_Orsi

Guest_Orsi
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 10:59

Jeśli już chcecie mieć bezpośredni kontakt z nimi to można dowiedzieć się wszystkiego przez maila - sales@lucart z którego się kontaktują z potencjalnie zainteresowanymi osobami co do prowadzenia własnego biznesu z ich wsparciem 

#12 Guest_Karel

Guest_Karel
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 10:06

Dobra wskazówka, bo rzeczywiście warto kierować się jakością, ale również standardem i trwałością działań dopiero po tym można dowiedzieć, czy warto w to inwestować i później budować swój stacjonarny biznes. 

#13 Guest_Erel

Guest_Erel
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:14

Podzielam opinię na temat Lucart w moim mieście również jest ich sklep i jestem bardzo zadowolony z wyboru, ale również jakości oferty oraz ich szerokości. Kupuję u nich kosmetyki do auta, ale i oleje wraz z niektórymi częściami. Cenowo rzeczywiście ciężko dla nich o konkurencję, więc oby tak dalej. 

#14 Guest_Podis

Guest_Podis
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 10:30

Ja też szukam opcji inwestycji i też rozważam otworzenie czegoś swojego i może takie wsparcie w formie franczyzy będzie dobrym rozwiązaniem. Napisze do nich i zagłębię się w ofertę konkurencji i zakresy cen, marże itd. 

#15 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 22:37

Ogromne dzięki Panowie za podpowiedzi, bo temat fajnie się rozwinął i pozytywne wypowiedzi potwierdziły moje spostrzeżenia. W takim razie czas zrobić dokładne rozeznanie już u LucArt oraz uwzględniając najbliższa konkurencję :)

#16 Piwek

Piwek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 09:36

Z tego co się orientuję to dużo ludzi chwali tę franczyz, chyba głównie ze względu na dobre ceny hurtowe - wiadomo, masz dobre ceny to masz klientów :)

#17 Guest_Artczi

Guest_Artczi
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 09:37

Witam. Prowadzę sklep we franczyzie z Lucart, jak coś  mogę podać maila do kontaktu z nimi - sales@lucart.pl , powinni odpowiedzieć na wszystkie pytania.

#18 Guest_PatrykMil

Guest_PatrykMil
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 09:30

O to super, że podrzuciłeś również maila. Niektórym może się przydać i ja też możliwe, ze w przyszłym roku jak wszystko dobrze pójdzie z serwisem samochodowym to chętnie zainwestowałbym sklep motoryzacyjny i też może być we współpracy właśnie z LucArt. 

#19 Guest_Uziik

Guest_Uziik
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 08:12

Naprawdę interesujący temat i mam nadzieje, że jak ostatecznie się zdecydujesz to przedstawisz nam dokładne informacje oraz zakres ich działań i co najważniejsze, czy rzeczywiście można na tego typu biznesie zarobić. 

#20 Guest_Marel

Guest_Marel
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 23:09

Dokładnie :) Szczególnie jest to świetna opcja jeśli mówimy o prowadzeniu biznesu, a do tego wsparciu przy serwisie samochodowym co zapewni dodatkowe zarobki i stałe grono klientów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych