Skocz do zawartości

Zdjęcie

narożnik do salonu na wymiar

naroznik meble na wymiar producent

wróć do serwisu Księgowość 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 29 kwiecień 2019 - 07:13

Witajcie :) Kompletuje właśnie meble do nowego domu i rozglądam się za dobrej jakości narożnikami. W sieciówkach nie znalazłam nic ciekawego więc pewnie pozostaje mi tylko zamówić go u producenta. Możecie polecić jakieś sprawdzone firmy ?

#2 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 13 maj 2019 - 08:37

kitki jedyna firma, jaka przychodzi mi na myśl to caya design. Naroznika co prawda u nich nie zamawiałam ale 2 fotele wypoczynekowe i dywan :) Super jakość, dobre ceny, bezproblemowy kontakt z działem obsługi.

#3 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 13 maj 2019 - 09:01

dzięki marikaa za informacje, zaraz zaglądam na ich stronę i przejrze sobie co tam ciekawego mają w ofercie. ciekawe czy mają one funkcje spania ? Orientujesz się może ?

#4 STYLJOLA

STYLJOLA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 maj 2019 - 22:55

Podzielcie się tutaj swoimi opiniami. Nie wiem czy warto z tego skorzystać.

Czyż musiało tak być, że to, co tworzy szczęście człowieka, stało się znów źródłem jego cierpienia?

#5 tilos

tilos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 15 maj 2019 - 09:48

z tego co wiem to większośc dostępnych u nich modeli ma tą funkcje spania ( i dość pojemne pojemniki na posciel). Ja mam narożnik AVANTI, z dodatkowymi funkcjami regulacji zagłówków. Jakość bez zarzutu, cena tez bardzo okej.

#6 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 20 maj 2019 - 16:43

super, bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje :) mi wpadł w oko model Biblio i Cube więc będę wybierać pomiędzy tymi dwoma :)

#7 tilos

tilos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 13:12

Świetny wybór kitki :) jak tylko dostaniesz zamówienie daj znać koniecznie jak wrażenia :)

#8 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 16:02

A możecie polecić jakaś firmę z Katowic?

#9 Adriannna

Adriannna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 09:10

Z Katowic to nie wiem ale w Białymstoku jest firma Best Mebel https://bestmebel.pl...i-stolarskie/ mają całkiem fajne ceny i bardzo dobrze się z nimi współpracuje, ja jestem bardzo zrzędliwą i wymagającą klientką a oni brali wszystkie moje widzi-misie na klatę 

#10 Aleksanderrr

Aleksanderrr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 07:40

Jak chce się mieć dobre meble idealnie pasujące do stawianych wymagań to trzeba zrobić na zamówienie. 

#11 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:17

W Agacie widziałam ostatnio fajne narożniki,a  poza tym mają do końca czerwca promocje na -100zł przy zakupach za 1000.

#12 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 14:14

okej okej na pewno dam znac. Zamówiłam w końcu ten model Cube :) 

#13 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 13:30

A musi być na wymiar? Popatrz w sklepach meblowych, tu na przykład https://aurameble.pl/45-narozniki - oferta jest bardzo szeroka. I to nie tylko jeśli chodzi o stylistykę, ale także gabaryty, Wyjdzie to dużo taniej niż na zamówienie.

#14 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:52

Macie jakieś zdjęcia? Jaki kolor wybraliście? Wszyscy teraz skupiają się na szarościach,  a ja chciałabym urozmaicić mieszkanie.

#15 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 sierpień 2019 - 12:10

Obecnie nie ma problemu żeby znaleźć bardzo ładne narożniki. Nawet w internecie jest sporo sklepów internetowych, gdzie można znaleźć dokładnie to, czego akurat szukamy.

#16 jusialok

jusialok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2020 - 14:30

ja polecam też na zamówienie kanapy itd. :)

http://divange.pl/

#17 Jonh66

Jonh66

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 luty 2020 - 12:44

Co robisz z rogiem w salonie? Potrzebujesz mądrego rogu. Jest inteligentny, bo ma wbudowany termometr i timer. Smart Corner Kit to dwuczęściowy, trzyprzyciskowy gadżet biurkowy, który wyświetla podgląd na żywo temperatury w górnej części ekranu, dzięki czemu można go ustawić w dowolnym miejscu w salonie, nie tracąc przy tym nic z tego, co można zobaczyć tutaj. Smart Corner Kit to inteligentny, dwufunkcyjny dodatek do inteligentnego życia. Dzięki funkcji rozpoznawania głosu, zestaw narożny może uruchomić/zatrzymać termostat, gdy jest on najbardziej potrzebny, co czyni go wygodnym sposobem na kontrolowanie domu. A dzięki wbudowanemu wyłącznikowi czasowemu, Zestaw narożny oferuje łatwy sposób na obudzenie domu!

#18 Aatpa82

Aatpa82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 marzec 2020 - 14:10

doskonale się sprawdzają narożniki jak macie niezagospodarowaną przestrzeń np. w salonie :) u mnie stoi narożnik ze sklepu home&sofa https://www.home-sof...arozne-skorzane, przepiękne, duże meble, zajmują pustą przestrzeń i są bardzo ciekawą ozdobą, na co znajome zwracaja uwagę ;)

#19 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 135 postów

Napisano 05 kwiecień 2020 - 15:35

Jak macie jakiś niestandardowy róg, ciężko wam znaleźć odpowiadający narożnik, sofę, to jak najbardziej. Ja jednak postaram się wybrać coś z gotowych mebli, nie powinno być z tym większego problemu. Fajne sofy znalazłem już na stronie https://domartstyl.com/pl/ Mają tu świetne meble tapicerowane,w tym i też te, które najbardziej mnie interesują - w nowoczesnym stylu.

#20 ewela83

ewela83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 kwiecień 2020 - 17:29

Jakiś czas temu kompletowałam meble do swojego mieszkania i również stacjonarnie nie zalazłam niczego, co by spełniało moje oczekiwania. Szukałam czegoś unikatowego, dobrej jakości, pasującego do mojego stylu. Od siebie polecam sprawdzić meble tapicerowane skórzane od Polipol, jeśli szukasz wygodnego narożnika do salonu. Świetny kontakt, projekt dopasowany do wszystkich wytycznych i kontrola zamówienia na każdym jego etapie. Polecam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: naroznik, meble na wymiar, producent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych