Skocz do zawartości


Odbiór dnia wolnego za sobotę


wróć do serwisu Kadry 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_emka_duo

Guest_emka_duo
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 14:04

Witam, czy nadal przysługuje prawo odbioru dnia wolnego za święto przypadające w sobotę? Różne informacje czytam na ten temat, dlatego proszę o pomoc.



#2 coli

coli

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 623 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 19:10

ART 130 KP

§ 2. Każde święto występujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych