Skocz do zawartości

Zdjęcie

Coraz więcej nowych firm to franczyzy

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103050 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:42

Co roku przybywa zarówno systemów franczyzowych, jak i otwieranych placówek. W 2013 roku ponad 40 proc. firm zanotowało wzrost liczby placówek. Szacuje się, że w tym roku liczba firm działających na licencji znanych marek przekroczy 60 tys. Eksperci podkreślają, że popularność franczyzy wynika z siły marki, oferowanego wsparcia i pomocy w marketingu.

Powrót do artykułu: Coraz więcej nowych firm to franczyzy

#2 Guest_Kodens

Guest_Kodens
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:42

I bardzo dobrze, bo jest to dużo pewniejszy biznes z którym dużo łatwiej jest się przebić na rynku niż tworzenie go i reklamowanie od podstaw. Ja sam jako pierwszy biznes zdecydowałem się otworzyć swój sklep we współpracy z LucArt i jak najbardziej mogę poleci jeżeli ktoś myśli nad swoim sklepem motoryzacyjnym. Dają duże wsparcie, zapewniają najlepsze ceny za towar i dbają o sprawną realizację, polecam!

#3 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 19:13

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/wspolpraca Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

#4 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 luty 2020 - 17:21

Jeśli działa, to nie widzę w tym nic złego. Jest to zawsze szansa dla lokalnego przedsiębiorcy. Założyć na przykład restaurację na franczyzie.

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#5 Guest_oedagrasso

Guest_oedagrasso
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 17:16

Dzień dobry, zachęcam wszystkich zainteresowanych otwarciem własnego lokalu gastronomicznego do zainteresowania się konceptem pizzerii DaGrasso. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i partnerską atmosferę w relacjach biznesowych. Wspieramy Franczyzobiorcę na każdym etapie rozwoju inwestycji mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu:

• oferujemy sprawdzony know-how

• mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci

• dostęp do projektów graficznych i materiałów marketingowych, które umożliwiają działania franczyzobiorcy w ramach marketingu lokalnego

• wsparcie szkoleniowe dla Ciebie i Twoich pracowników

• przygotowanie projektu technologicznego i aranżacja wnętrza lokalu

• wsparcie w podstawach rachunkowości biznesowej

• sprawdzony system dostaw produktów podlegających stałej kontroli jakości.

• wsparcie operacyjne Managera Regionu

Więcej informacji: dagrasso.pl/franczyza

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

#6 Guest_Bring

Guest_Bring
  • Goście

Napisano 12 maj 2020 - 12:27

A czy mogłabym się dowiedzieć jakie są mniej więcej koszty, które musiałabym ponieść, jeśli zdecyduję się otworzyć taką placówkę?

#7 Guest_oedagrasso

Guest_oedagrasso
  • Goście

Napisano 13 maj 2020 - 20:25

A czy mogłabym się dowiedzieć jakie są mniej więcej koszty, które musiałabym ponieść, jeśli zdecyduję się otworzyć taką placówkę?

Szanowna Pani, koszt inwestycji wynosi: od 150 000 złotych netto (kwota inwestycji zależy od powierzchni i stanu technicznego lokalu). Opłata wstępna wynosi 12 000 zł netto (w opłacie zawiera się projekt lokalu, szkolenia dla franczyzobiorcy oraz przyszłych pracowników, wsparcie przy podpisywaniu umów). Jest także opłata miesięczna: od 1464,10 do 1964,10 złotych netto (w zależności od wybranych pakietów menu).

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.

Konsultant marki DaGrasso

#8 domi89

domi89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2020 - 18:31

Są branże w których renoma jest bardzo ważna, np. branża fitness. Zakładając gabinet fitness lepiej współpracować z kimś kto już ma dobrą renomę jak Studio Figura. Widząc że świadczysz usługi pod ich logiem, klienci od razu nabierają zaufania do nowego gabinetu.

#9 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 17 październik 2020 - 18:41

Od dłuższego czasu prowadzę gabinet fitness jako franczyzę Studio Figura i jestem zadowolona ze współpracy. Nie wyobrażam sobie zakładania takiej działalności samodzielnie, a ceniona marka już na starcie zapewnia zaufanie ze strony klientów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy