Skocz do zawartości

Zastraszanie i groźby rzucane przez członka rodziny

groźby zastraszanie przemoc psychiczna i fizyczn

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 00:31

Mam problem z bratem, który jest bardo agresywny. Mieszkamy w jednym domu i coraz bardziej się go boję. Są różnego rodzaju groźby typu: ''Przetne ci hamulce w samochodzie ty szmato'', ''Masz mnie słuchać dziwko'', Zobaczymy kto zaraz będzie górą, jak ci potne tą twoją mordę'' i wiele innych. Oprócz tego jest opluwanie mnie, popychanie, wykręcanie mi rąk. Nie chciałam tego zgłaszać, bo to mój brat, ale on robi się coraz bardziej agresywny. Gdzie mogę to zgłosić, tak by sprawa została w ogóle rozpatrzona??​Witam,

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 11:37

Mam problem z bratem, który jest bardo agresywny. Mieszkamy w jednym domu i coraz bardziej się go boję. Są różnego rodzaju groźby typu: ''Przetne ci hamulce w samochodzie ty szmato'', ''Masz mnie słuchać dziwko'', Zobaczymy kto zaraz będzie górą, jak ci potne tą twoją mordę'' i wiele innych. Oprócz tego jest opluwanie mnie, popychanie, wykręcanie mi rąk. Nie chciałam tego zgłaszać, bo to mój brat, ale on robi się coraz bardziej agresywny. Gdzie mogę to zgłosić, tak by sprawa została w ogóle rozpatrzona??​Witam,

Na policji lub w prokuraturze.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: groźby, zastraszanie, przemoc psychiczna i fizyczn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych