Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprawdzony serwis Hondy w Warszawie

Sprawdzony serwis Hondy w War

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 13:27

Cześć,

Jaki serwis Hondy jesteście mi w stanie polecić jeżeli chodzi o samochody tej marki? Zależy mi przede wszystkim na profesjonalnym podejściu do klienta, jasnych warunkach przeprowadzenia serwisów oraz konkretnej diagnozie. 

Pozdrawiam i dziękuję za wskazówki jeżeli się pojawią :)

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 09:31

Tutaj na pewno pozytywnie mogę wypowiedzieć się na temat serwisu HondaPlaza na który stawiam już od kilku lat i jak na razie dbają o najwyższy poziom realizacji. Przede wszystkim terminowo i dokładnie zrealizowana usługa z dotrzymanym terminem. Obsługa na miejscu miła i profesjonalna w każdym elemencie, na ten moment nie mam innych propozycji w Warszawie. 

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 12:27

Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika, ponieważ uważam że to jedna z lepszych propozycji jeżeli chcesz mieć dobrze zrobione auto bez zostawionych usterek które mogą być dużym problemem. Dlatego sprawdź również sobie opinie na ich temat które również są bardzo pozytywne. Współpraca z nimi to czysta przyjemność i auto zawsze do odbioru jest dodatkowo umyte. 

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 02 maj 2019 - 11:25

W takim razie namówiliście mnie i również będę musiał sprawdzić jak to w przypadku HondaPlaza wygląda, bo samochód mojej żony wymaga już kilku poprawek również w przypadku regeneracji rozrusznika i układu kierowniczego. 

#5 cannia

cannia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 maj 2019 - 07:29

Szukaj pomocy na innych forach. Na pewno są tam takie tematy.

- To stary przyjaciel - odpowiada.
Stary przyjaciel? To degradacja czy awans?

#6 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 22 maj 2019 - 13:49

Dzięki wielkie za odpowiedz, może i macie rację. Sprawdzę przy najbliższej okazji HondaPlaza i zobaczymy jak się spiszą. Na pewno dam Wam znać, czy warto na nich postawić czy jednak trzeba będzie szukać gdzieś indziej fachowców. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy