Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szybki kurs nauki angielskiego - jaki polecacie?

szybki kurs angielskiego

wróć do serwisu Kadry 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 22:54

Cześć,

Chciałbym zapytać Was jaki kurs języka angielskiego moglibyście mi polecić? Szukam przede wszystkim takich, które mógłbym zrobić w domu i też po kilku tygodniach już zacząć rozmawiać i rozumieć. Z góry dziękuję za konkretne wskazówki!

#2 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 10:41

A znasz choć podstawy? Jak nie to żaden kurs nie zapewni Ci mówienia i rozumienia po kilku tygodniach. Jak Ci zależy na czasie weź sobie własnego nauczyciela.

#3 ludwik70

ludwik70

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 kwiecień 2019 - 12:32

Ucz się z seriali po angielsku

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 06 maj 2019 - 15:56

Zgadzam się, jeżeli już coś umiesz ale zapomniałeś i chcesz sobie przypomnieć oraz trochę się douczyć to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić bardzo wygodną opcję nauki, czyli http://kursy-jezykowe.edu.pl/ który naprawdę świetnie się sprawdza. Z  resztą został stworzony na podstawie metody Emila Krebsa która polega na słuchaniu przez które coraz więcej zapamiętujemy i rozumiemy. 

#5 kimol

kimol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 07 maj 2019 - 14:19

Najlepiej chyba prowadzić rozmówki z native speakerem? To najwięcej daje. Ale jesli masz ogólnie problem z gramatyka czy słownictwem, to spróbuj jakieś darmowe lekcje w stylu https://www.busuu.co...elskiego-online

#6 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 12 maj 2019 - 10:19

Tutaj mogę zgodzić się z wypowiedzią @Torcik66 bo też nie tak dawno robiłem sobie ten kurs i muszę przyznać, że naprawdę efekt jest w pełni zadowalający dla osób które już coś umiały i chcą sobie przypomnieć oraz trochę więcej słów poznać i zrozumieć. Wygodna opcja nauki w domu przez niecałą godzinkę, a efekty przychodzą też szybko dzięki tej znanej już od lat i cenionej metodzie. 

#7 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 22 maj 2019 - 12:38

Szybki jak szybki ale żeby jeszcze był skuteczny.

#8 mari8

mari8

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 28 maj 2019 - 21:51

Warto zastanowić się w ogóle nad edukacją dla swojego dziecka, nie tylko nauką języków! Polecam do tego celu książki, repetytoria oraz inne pomoce w nauce od http://sklep.nowaera.pl

#9 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 10:20

Że nauka to ażna rzecz, tyle chyba wiemy wszyscy.

#10 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 16:18

No tak najlepiej, aby było to szybkie i co ważne skuteczne. Ja jestem po takim kursie i uważam, że metoda Emila Krebsa jest tutaj bardzo dobrą opcją. Przede wszystkim skupiamy się na najważniejszych rzeczach, do tego nie ma problemów z czasem bo zawsze godzinkę dziennie można sobie znaleźć i idzie to do przodu z każdą kolejną lekcją. 

#11 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 14:59

Jak dla mnie nie musi być nawet szybki, byle był skuteczny.

#12 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 19 czerwiec 2019 - 15:57

Jeśli zależy Ci na skutecznej nauce skorzystaj z oferty szkoły językowej Tutlo.  Naucza za pośrednictwem internetu, dokładniej, specjalnej platformy! Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych lektorów. i trwają domyślnie 20 minut. Nie trzeba też na nie umawiać się wcześniej, co jest dużym ułatwieniem! Nie trzeba przeorganizowywać całego swojego dnia, wystarczy w wolnej chwili odpalić platformę :-).

#13 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 02 lipiec 2019 - 11:18

Warto umówić się z jakimś Native Speakerem na lekcje. No chyba, że nie masz podstaw, to jakaś szkoła językowa to najlepszy wybór.

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#14 Guest_SzymonKin

Guest_SzymonKin
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:41

Ale lekcje z Native Speakerem jednak są dość drogie w porównaniu do takich kursów językowych, które można zrobić w domu. Przede wszystkim potrzebna jest motywacja oraz chęć do nauki z tymi elementami na pewno dobrze Ci pójdzie i takim wsparciem które może Ci się przydać jest właśnie kurs express o którym wspominają moi poprzednicy, tym bardziej że zostały stworzone na podstawie sprawdzonych już od dawna metod. 

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 09:39

ja od siebie mogę polecić elsinore-angielski.katowice.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych