Skocz do zawartości

Zdjęcie

Piszczące wycieraczki, jaka może być przyczyna?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49368 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:32

W okresie jesienno-zimowym dobra kondycja piór wycieraczek jest bardziej istotna niż w pozostałej części roku. Z jednej strony chodzi o widoczność i bezpieczeństwo, z drugiej o komfort jazdy.

Powrót do artykułu: Piszczące wycieraczki, jaka może być przyczyna?

#2 Guest_katon

Guest_katon
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:32

A czy można skutecznie wyeliminować piszczenie bez wymiany wycieraczki na nową?

#3 Guest_maurycy

Guest_maurycy
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 13:57

pewnie można, ale skoro i tak prędzej czy później będziesz wymieniał je na nowe to czy nie lepiej od razu zainwestować w dobre?

#4 Tomek Doradca Valeo

Tomek Doradca Valeo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 06 maj 2019 - 17:24

Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką części samochodowych Valeo. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

A czy można skutecznie wyeliminować piszczenie bez wymiany wycieraczki na nową?

Skakanie i hałas bardzo często może oznaczać złe dociśnięcie ramienia wycieraczki. Czy masz jeszcze jakieś objawy zużytych wycieraczek w swoim samochodzie? Jeśli tak to jakie?

pewnie można, ale skoro i tak prędzej czy później będziesz wymieniał je na nowe to czy nie lepiej od razu zainwestować w dobre?

W tym wypadku czasami nie jest to konieczne jak już napisałem wyżej. Niemniej jednak jeśli to nie pomoże lub objawów jest więcej to niewątpliwie należy zainwestować w nowe wycieraczki. W przypadku poszukiwań budżetowych modeli proponuję sprawdzić wycieraczki Valeo z gamy FIRST.

Tomek

Doradca online Valeo Polska

https://www.valeoservice.pl

#5 Guest_katon

Guest_katon
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 11:48

Właśnie ze względu na to, że może prosty zabieg, dopasowanie czy coś w tym stylu, sprawi że zakup będzie potrzebny ale np. za rok lub pół roku

Skakanie i hałas bardzo często może oznaczać złe dociśnięcie ramienia wycieraczki. Czy masz jeszcze jakieś objawy zużytych wycieraczek w swoim samochodzie? Jeśli tak to jakie?

Póki co nie mam żadnych objawów. Pytam z ciekawości zeby wiedzieć na przyszłość czy jak mi zaczną piszczeć to muszę juz lecieć do sklepu czy jeszcze mogę coś zrobić. A piszczenie co w takim razie oznacza skoro skakanie i hałas to złe dociśnięcie?

W tym wypadku czasami nie jest to konieczne jak już napisałem wyżej. Niemniej jednak jeśli to nie pomoże lub objawów jest więcej to niewątpliwie należy zainwestować w nowe wycieraczki. W przypadku poszukiwań budżetowych modeli proponuję sprawdzić wycieraczki Valeo z gamy FIRST.

Budżetowe tzn wystarczą na parę miesięcy? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych