Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak sfinansować zakup samochodu - gotówka, leasing, kredyt czy pożyczka?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49258 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 16:12

Zakup auta to dla wielu osób ogromny wydatek. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że poszukujemy najkorzystniejszego sposobu finansowania. Gotówkę możemy pozyskać z kilku różnych źródeł. Istotne jest jednak to, aby racjonalnie ocenić, co będzie opłacać nam się najbardziej.

Powrót do artykułu: Jak sfinansować zakup samochodu - gotówka, leasing, kredyt czy pożyczka?

#2 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 16:12

Do samochodu to się przydaje znacznie mniej, ale polecam zakręcić się wokół tematyki pożyczek pod zastaw. Financial Home to robi i ztego co wiem firma jest ceniona przez naprawdę wiele osób.

#3 roza15

roza15

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 15:11

Jeśli miałabym firmę, to wzięłabym chyba auto w leasing. To nadal bardziej intratna opcja niż kredyt samochodowy. Zastanowiłabym się jednak ad chwilówkami czy wszechobecnymi pożyczkami bez BIK. Znajomi wzięli taką pożyczkę, a jak pisze autor tego wpisu https://spiralazadlu...y-i-zalety.html , takie chwilówki nie mają samych zalet. Są też minusy i to poważne. 

#4 Guest_lenard

Guest_lenard
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 22:46

Dla firmy najlepszym wyborem będzie leasing, bo podatkowo wychodzi najkorzystniej. Warto sprawdzić jaki jest maksymalny okres leasingu, żeby upewnić się przez jaki czas będziemy mieli nasze zobowiązanie. Ja polecam Toyota Bank, bo ich oferta jest naprawdę niezła.

#5 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Napisano 19 maj 2019 - 21:39

Ja jeśli miałabym brać samochód na kredyt to tylko taki, który będzie w pełni bezpieczny. Na stronie https://finanse-dora...pozyczki-online widziałam niedawno właśnie całkiem sporo takich propozycji. Fajne jest to że nie owijają tam w bawełnę tylko mówią po prostu jak jest naprawdę :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych