Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kiedy wydatki na imprezę integracyjną można zaliczyć do kosztów?


wróć do serwisu Księgowość 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

  Zaawansowany użytkownik

 • Administratorzy
 • 198307 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:21

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej uznał, że nie jest możliwe zaliczenie do kosztów uzyskania przychodów wydatków poniesionych w związku z organizacją imprez integracyjnych w firmie w zakresie, w jakim dotyczą osób związanych z firmą inaczej, niż poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Z drugiej strony, ten sam organ, pozwala zaliczyć do tych kosztów wydatki poniesione na osoby nawet z firmą niewspółpracujące.

Powrót do artykułu: Kiedy wydatki na imprezę integracyjną można zaliczyć do kosztów?

#2 Guest_Ewan

Guest_Ewan
 • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:21

Ja zdecydowanie firmę cateringową, bo na takie imprezy warto postawic na profesjonalizm. My wynajęlismy na wesele właśnie firmę Catering Arts i uważam, że to była świetna decyzja.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
 • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 15:30

Spadaj idioto jak postu nie jarzysz

#4 Guest_Tereska

Guest_Tereska
 • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 14:35

Organizowanie takiej imprezy to rzeczywiście dużo roboty, ale jakby sam catering to zaledwie jakiś procent organizacji. Dokumenty muszą się zgadzać. Rozrywka zorganizowana dla gości musi być zagwarantowana umową i dobrze zafakturowana. Szczerze, dla mnie to też za dużo roboty. Co roku urządzamy dużą imprezę dla naszych kontrahentów i mnie to strasznie wykańcza. Ja korzystam z usług orchideagroup.pl/, bo zajmują się wszystkim od początku do końca. Planują wszystko, przygotowują projekty zaproszeń. No i mam to z głowy, a opłata za ich usługi to naprawdę ułamek kwoty, którą wydajemy na samo wydarzenie - no i też można ją wliczyć w koszty.

#5 pepke

pepke

  Zaawansowany użytkownik

 • Członkowie
 • PipPipPipPipPip
 • 467 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 08:34

Jak najbardziej się tutaj z tym zgadzam, polecam szczególnie uważnie zastanowić sie nad firma kateringową bo wiele osób wspomina z takich imprez właśnie jedzenie. Musicie być na 100% pewni, ze dana firma podoła zadaniu oraz bedzie w stanie zorganizować katering dla określonej ilości osób. 

Ze swojej strony polecam ich

http://kscc.pl

 

Firma oferuje kompleksową obsługę imprez ( w ofercie mają obsługę imprez nawet do 7000 osób, nie powinni mieć z tym absolutnie żadnego problemu). 


Celem życia jest rozwój własnej indywidualności


#6 Guest_Marcin

Guest_Marcin
 • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 22:04

My organizujemy fajne imprezy we współpracy z hotelem Best Western Efekt Express - latwy dojazd z A4 (a mamy oddział w Katowicach poza Krakowem), do tego dużo przestrzeni, nowocześnie i zawsze bez problemów ;)Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych