Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy wydatki na imprezę integracyjną można zaliczyć do kosztów?

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197830 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:21

Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej uznał, że nie jest możliwe zaliczenie do kosztów uzyskania przychodów wydatków poniesionych w związku z organizacją imprez integracyjnych w firmie w zakresie, w jakim dotyczą osób związanych z firmą inaczej, niż poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Z drugiej strony, ten sam organ, pozwala zaliczyć do tych kosztów wydatki poniesione na osoby nawet z firmą niewspółpracujące.

Powrót do artykułu: Kiedy wydatki na imprezę integracyjną można zaliczyć do kosztów?

#2 Guest_Ewan

Guest_Ewan
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 14:21

Ja zdecydowanie firmę cateringową, bo na takie imprezy warto postawic na profesjonalizm. My wynajęlismy na wesele właśnie firmę Catering Arts i uważam, że to była świetna decyzja.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 15:30

Spadaj idioto jak postu nie jarzysz

#4 Guest_Tereska

Guest_Tereska
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 14:35

Organizowanie takiej imprezy to rzeczywiście dużo roboty, ale jakby sam catering to zaledwie jakiś procent organizacji. Dokumenty muszą się zgadzać. Rozrywka zorganizowana dla gości musi być zagwarantowana umową i dobrze zafakturowana. Szczerze, dla mnie to też za dużo roboty. Co roku urządzamy dużą imprezę dla naszych kontrahentów i mnie to strasznie wykańcza. Ja korzystam z usług orchideagroup.pl/, bo zajmują się wszystkim od początku do końca. Planują wszystko, przygotowują projekty zaproszeń. No i mam to z głowy, a opłata za ich usługi to naprawdę ułamek kwoty, którą wydajemy na samo wydarzenie - no i też można ją wliczyć w koszty.

#5 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 08:34

Jak najbardziej się tutaj z tym zgadzam, polecam szczególnie uważnie zastanowić sie nad firma kateringową bo wiele osób wspomina z takich imprez właśnie jedzenie. Musicie być na 100% pewni, ze dana firma podoła zadaniu oraz bedzie w stanie zorganizować katering dla określonej ilości osób. 

Ze swojej strony polecam ich

http://kscc.pl

Firma oferuje kompleksową obsługę imprez ( w ofercie mają obsługę imprez nawet do 7000 osób, nie powinni mieć z tym absolutnie żadnego problemu). 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych