Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porządne eleganckie buty męskie

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 10:29

W sumie butami eleganckimi nigdy się nie zajmowałem. Jakieś tam mam, niezbyt mi się podobają ale da się chodzić.

Jednak nadchodzi taki czas, kiedy trzeba się wziąć i coś kupić. 

Co polecicie? 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 510 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:37

W sumie butami eleganckimi nigdy się nie zajmowałem. Jakieś tam mam, niezbyt mi się podobają ale da się chodzić.

Jednak nadchodzi taki czas, kiedy trzeba się wziąć i coś kupić. 

Co polecicie? 

Odpowiem Ci, ponieważ sama szukam obuwia dla swojego faceta ( jakbym dla niego nie szukała butów czy ubrań to nie chcę sobie wyobrażać nawet jakby chodził ale pewnie nakładałby po prostu to co ma w szafie bez przejmowania sie w jakim stanie jest to co nakłada)

Nie wiem ile chcesz przeznaczyć na obuwie, ale jeśli planujesz sobie kupić coś bardzo wysokiej jakości, polecam zajrzeć sobie do Patine:

https://patine.pl/manufacturer/yanko

W sklepie mają wiele modeli eleganckiego obuwia, polecam szczególnie manufakturę Yanko. 

#3 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 726 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 06:16

Bardzo solidne, sam ostatnio zastanawiałem się nad kupieniem sobie jakichś konkretnych butów i brałem pod uwagę Timberlandy. Myślicie, że warto jest kupować akurat buty tej firmy? Jak z jakością?

Mam również pytanie co do eleganckiej pary butów. Chciałbym kupić sobie coś klasycznego, ale niezbyt formalnego. Tak aby buty nadały się zarówno na wyjście na jakieś formalne przyjęcie. Jak również i na co dzień do spodni w kant. 
Co sądzicie o modelu derby?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych