Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybory do PE 2019: głosowanie korespondencyjne i przez pełnomocnika

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671694 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 23:10

W wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w maju 2019 r. wyborcy niepełnosprawni mogą głosować korespondencyjnie lub przez pełnomocnika. Jak to zrobić?

Powrót do artykułu: Wybory do PE 2019: głosowanie korespondencyjne i przez pełnomocnika

#2 Guest_AB

Guest_AB
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 23:10

Mieszkam w USA od 2007 roku, mam wazny paszport i polskie obywatelstwo. Dlaczego i jakim prawem pozbawiono mnie prawa do glosowania do PE w 2019 roku ? W XXI wieku mam przyjechac furmanka I osobiscie glosowac ? W wyborach do Sejmu mozna bylo glosowac za posrednixctwem internetu !!!!

#3 Guest_Grażyna z Lublina

Guest_Grażyna z Lublina
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 23:47

Możliwość glosowania czy to korespondencyjnego, czy przez pełnomocnika (jak wyżej czytam) zezwala osobom z potwierdzoną grupą inwalidzką, więc jak mam zagłosować skoro jestem emerytką, bez orzeczenia grupy o niepełnosprawności, która nagle zachorowała i nie jest w stanie chodzić? Czy brak orzeczenia o niepełnosprawności zabiera mi prawo do oddania głosu? A przecież każdy głos jest ważny - mój TEŻ?

#4 Guest_Wojtek z Krakowa

Guest_Wojtek z Krakowa
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 16:25

Drogi AB, bardzo cieszy mnie fakt, że nie możesz decydować o losach Naszego kraju w którym od 12 lat juz nie mieszkasz, nie płacisz w nim podatków i nie masz z nim nic więcej wspólnego niż wysyłanie pieniędzy rodzinie. Skoro tak bardzo ważne są dla Ciebie losy Polski i Europy to kup sobie bilet za swoje DOLARY przyjedź i zagłosuj. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych