Skocz do zawartości

Mama z powodu tatuażu wyrzuci mnie z domu

tatuaż problemy rodzinne wyrzucenie z domu porządna rodzina niewiemcorobić

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 18:43

Witam, mam skończone 18 lat i dwa miesiące temu zrobiłam sobie mały tatuaż na nadgarstku, który ma dla mnie wartość sentymentalną. Moja matka pochodzi z tak zwanej "porządnej" i mocno religijnej rodziny, nie akceptuje jakiegokolwiek przekłuwania bądź tatuowania ciała. Ludzie z takimi "ozdobami" są od razu w jej oczach źli i z góry skazania na mieszkanie pod mostem.. ja wiem, że to jest bezsensu. Ciało nie definiuje człowieka i naprawdę po zrobieniu tego jednego tatuażu nie stałam się złym człowiekiem. Starałam się ukrywać ten tatuaż, ale prędzej czy później matka go zauważyła. Teraz mam piekło w domu. Dlaczego ona nie może zaakceptować mojej decyzji odnośnie mojego ciała?! Boję się, że wyrzuci mnie z domu, bo przecież stanowię piętno tej rodziny skoro mam jeden mały tatuaż. Mam jej do końca dnia podać datę usuwania tego tatuażu, tyle że ja nie mam takiego zamiaru. Nie wiem co mam robić..

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:04

Gówno, szczeniaro!!!
Żyjesz w jej domu i na jej koszt, skoro jesteś taka dorosła to dziergaj się gdzie chcesz, wyprowadź się i żyj na własny rachunek.
Taaa, chciał by człowiek sam o sobie decydować, gorzej z utrzymaniem.
Dopóki jesz jej chleb stosuj s6do jej zasad.
Jeśli jesteś taka dorosła to czemu tutaj pytasz?

#3 Guest_Zonk

Guest_Zonk
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 19:07

Ja bym cię wyrzucił na zbity pysk!
MÓJ DOM MOJE ZASADY

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tatuaż, problemy rodzinne, wyrzucenie z domu, porządna rodzina, niewiemcorobić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych