Skocz do zawartości

Pomocy!! Dobry serwis laptopów Kraków!!

laptopy serwis kraków

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Załamana

Guest_Załamana
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 14:01

Kochani!! Jestem gapą do potęgi. Zalałam służbowego laptopa!! Wstępnie sytuację opanowałam, ale teraz się nie włącza... Problem w tym, że nie zgrywałam ostatnich swoich dokumentów na dysk Google;/ w pracy mnie za to zabiją. Znacie jakiś sprawdzony serwis, który może mi pomóc je odzyskać/ Płacę złotem...Po prostu nie mam do siebie samej sił! Mam w okolicy Galileo i czytałam pozytywne opinie, ale jesteście w stanie mi je jakoś potwierdzić? 

#2 Guest_krystiano_

Guest_krystiano_
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:56

Skoro masz dobry serwis w okolicy to na co czekasz??! Co to znaczy ze sytuacje opanowalas skoro laptop nie dziala? Nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem (hehe ;D) tylko działać. A tak serio to mogę Ci Galileo polecić. Co prawda ja poszedłem tam z innym problemem, ale tez mi pomogli i szybko uwinęli sie z naprawą. Daj znać jak sytuacja wygląda. 

#3 Guest_Załamana

Guest_Załamana
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 12:38

Krystiano, jednak oddałam laptopa do Galileo i udało im się odzyskać dokumenty... Najbardziej stresujący tydzień mojego życia. Spaliłabym się ze wstydu, gdybym miała dzwonić do klientów i ponownie prosić ich o wszystkie dane.. A co samego serwisu, to byłam zaskoczona, bo Panowie bardzo profesjonalnie podeszli do mojego problemu, chociaż ja nie wiem, czy dałabym radę nie skomentować tego gapiostwa złośliwie. No, ale pewnie takich przypadków mają na pęczki. W każdym razie wszystko działa juz jak należy i mogę śmiało polecić Galileo na ul. Lea w Krakowie wszystkim, którzy dokonali zamachu na swój komputer ... ; ((

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych