Skocz do zawartości

strajk a współczynnik potrącenia

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:42

Jaki ustalić współczynnik obniżenia 1/30 czy 8/168? czy przez ilość godzin bo krótko pracuje w oświacie i nie bardzo mogę znaleźć informacje

#2 Guest_Zonk

Guest_Zonk
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:52

To lepiej rzuć tę pracę, nie nadajesz się jeśli tego nie wiesz, a to przecież ludzkie pieniądze.

#3 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:59

raczej liczyłam na dobre wieści a nie takie chamskie, pracuje w płacach od 4 lat mam 29 lat i do tej pory nie miałam strajku, a w oświacie w szkole 1,5 roku, wiec wybacz nie było strajku i nie wiem. o tyle u pracownik administracji sprawa jest jasna o tyle u nauczycieli bardziej zawiła....

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 11:34

A jaka to różnica, że "strajk"?
Nie wiesz jak potrącić za dzień nieobecności nieusprawiedliwionej?
Na wynagrodzenia za strajk jeszcze przepisy nie istnieją
Jakie to chamskie? Poprostu się nie nadajesz, nawet nie myślisz

#5 Guest_Zonk

Guest_Zonk
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 11:35

Po 4 latach w płacach nie potrafisz policzyć NN nauczyciela?
Szok

#6 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 12:05

Po 4 latach w płacach nie potrafisz policzyć NN nauczyciela?
Szok

w szkole pracuje póltorej roku!!! i nigdy nie miałam nn...poza tym moje pytanie brzmiało inaczej zonk a Ty chyba tu siedzisz żeby sie czepiać

#7 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 09:05

nie zatrudniasz czy zwalniasz nauczycieli w ciągu miesiąca? przecież to wszystko będzie się wyliczało tak samo ... wiesz co to jest pensum nauczyciela i do czego ono służy ?

Nauczyciel mający pensum 18h pracuje miesięcznie 18hx4,16=75h, a dziennie 18h:5= 3,6h. Mając te dane chyba już łatwo policzyć ile zabierasz za jeden dzień ...

#8 Guest_Zonk

Guest_Zonk
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 09:26

w szkole pracuje póltorej roku!!! i nigdy nie miałam nn...poza tym moje pytanie brzmiało inaczej zonk a Ty chyba tu siedzisz żeby sie czepiać

A ty żeby pyskować zamiast ruszyć mózgiem, upsss, trzeba go mieć.

#9 Guest_tosia

Guest_tosia
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 12:37

po prostu jestem w szoku jak ludzie inteligentni potrafią się do siebie odnosić ktoś szuka pomocy i grzecznie pyta- to trzeba go zbluzgać z błotem po prostu szok ale mamy społeczeństwo i to w oswiacie

#10 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 12:49

po prostu jestem w szoku jak ludzie inteligentni potrafią się do siebie odnosić ktoś szuka pomocy i grzecznie pyta- to trzeba go zbluzgać z błotem po prostu szok ale mamy społeczeństwo i to w oswiacie

tosia, to czemu nie napisałaś jak to zrobić tylko musiałaś odnieść się do opinii innych? nie uważasz, że dziwne żeby pracować 1,5 roku w oświacie i nie wiedzieć jak się potrąca nieobecności nauczycieli ?

#11 Guest_Zonk

Guest_Zonk
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 13:02

tosia, to czemu nie napisałaś jak to zrobić tylko musiałaś odnieść się do opinii innych? nie uważasz, że dziwne żeby pracować 1,5 roku w oświacie i nie wiedzieć jak się potrąca nieobecności nauczycieli ?

Otóż to!
Ktoś pracuje 4 lata w płacach, a 1,5 w oświacie i chce płacę nauczycieli rozliczać na podstawie "opinii"
To dopiero SZOK.
Tosia,a skąd wiesz, że odpowiadają ludzie z oświaty? Chamscy są nie mniej niż robotnik od łopaty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych